Środa, 12 Czerwca, 2024

Dominacja “Inkwizytora”! Nie dał żadnych szans rywalowi w walce na WOTORE 6!

Opublikowane 21 października 2022, 20:21
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Jedna z największych federacji walk na gołe pięści w Polsce powróciła! Tym razem na karcie walk znalazło się wiele emocjonujących zestawień, nie tylko sportowych, ale też freakowych.

WOTORE to przede wszystkim turniej, którego nie mogło zabraknąć podczas dzisiejszej gali. W starciu o 50 tysięcy złotych wzięło udział ośmiu uczestników, w m.in. znany także z innych organizacji Michał “Kornik” Kornacki, kibic ŁKS-u Łódź Mateusz Grzegorzewski, czy zawodnik KOTS Allal “Inkwizytor” Hamza.

Dodatkowo na karcie walk znalazł się finał piątej edycji. Podczas ostatniej gali turniej nie został rozstrzygnięty i federacja przeniosła na dzisiejsze wydarzenie pojedynek pomiędzy Bartoszem “Ufolem” Kwiatkowskim a Raulem Joshuą Stirem.

To nie wszystko, gdyż kibice dostali aż kolejne cztery walki dodatkowe, w tym wielki rewanż pomiędzy Denisem Labrygą i Piotrem Więcławskim, oraz starcie Marcina Najmana z Pawłem Jóźwiakiem. Jest to jedyne starcie freakowe, które znalazło się na fight cardzie.

To właśnie w federacji WOTORE Jóźwiak postanowił zadebiutować i stanąć do pojedynku, o którym mówiło się od dłuższego czasu. Freak fighterzy zdecydowali się na brutalne zasady, czyli formułę MMA i owijki, zamiast rękawic.

-> OGLĄDAJ WOTORE 6 NA ŻYWO!

RELACJA

Runda 1

Szustak ruszył z prawym sierpem, ale Hamza Allal szybko sprowadził go do parteru, gdzie zaczął ground-and-pound. Poszło kolano i Szustak znalazł się w niemałych tarapatach! Wrócił do stójki i szukał ataku cepami, ale “Inkwizytor” odpowiedział potężnym kolanem! Kolejny raz lądują na macie i Hamza Allal kontynuuje obijanie oponenta w parterze. “Inkwizytor” zasypał Polaka łokciami, którymi obijał go aż do przerwania walki przez sędziego!

Oficjalny wynik: Hamza “The Inquisitor” Allal wygrywa przez TKO (0:58) w 1. rundzie!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments