Środa, 17 Lipca, 2024

Najman znokautowany w kilkanaście sekund! Marcin Wrzosek komentuje: “I tak długo wytrzymał, wyluzujcie”

Fot. YouTube
Opublikowane 21 października 2022, 23:36
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Za nami gala WOTORE 6, podczas której Marcin Najman dopisał do swojego rekordu kolejną błyskawiczną porażkę. Tym razem przegrał z debiutującym Pawłem Jóźwiakiem.

Podczas piątkowego wydarzenia doszło do wielu emocjonujących pojedynków. Mogliśmy m.in. zobaczyć brutalny turniej na gołe pięści, czy krwawe zwycięstwo “Ufola”, który zmasakrował swojego rywala. Na karcie walk znalazł się również freak fight, który zakończył się w kilkanaście sekund.

Najman wszedł na ring z ogromną przewagą doświadczenia. Toczył walki w kickboxingu, boksie i MMA. Mimo to nie dało mu to najmniejszej przewagi w trakcie pojedynki. Ze strony Jóźwiaka wystarczyło zaledwie kilka ciosów i “El Testosteron” leżał już na deskach.

Debiutant nie wypuścił zwycięstwa z rąk i w parterze zasypał rywala kolejnymi uderzeniami. Sędzia po kilku sekundach dobijania przerwał walkę.

Marcin Wrzosek wyśmiewa Marcina Najmana

Zaraz po walce pojawiło się wiele ostrych komentarzy pod adresem Najmana. Internauci uważają, że wyszedł tylko po pieniądze i podłożył się zaraz po pierwszych uderzeniach. Głos zabrał także Marcin Wrzosek, który jest skonfliktowany z “El Testosteronem”.

W ostatnim czasie doszło pomiędzy nimi do głośnej wymiany zdań. Teraz “Polish Zombie” tak skomentował porażkę Najmana:

– Ustawione czy nie???

W kolejnym wpisie dodał:

– I tak długo wytrzymał, wyluzujcie.

Źródło: Twitter

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments