Środa, 19 Czerwca, 2024

Pierwsze słowa Marcina Najmana po porażce! “Myślałem, że walka będzie jeszcze trwała…”

Opublikowane 21 października 2022, 23:15
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Jedną z najbardziej wyczekiwanych walk WOTORE 6 było starcie Marcin Najman vs. Paweł Jóźwiak. Mimo ogromnej przewagi doświadczenia “El Testosteron” musiał uznać wyższość debiutanta.

Ten pojedynek był wyczekiwany od dawna. Marcin Najman i Paweł Jóźwiak od wielu miesięcy niezwykle aktywnie działali w mediach społecznościowych budując to starcie. W końcu okazja do bitki naszła na WOTORE 6.

Popularny “El Testosteron” po chwili krążenia wokół siebie z prezesem FEN wypalił z uderzeniem, jednak od razu nadział się na kontrę! Paweł Jóźwiak trafił byłego pięściarza, a ten padł jak rażony. Chwilę później Jóźwiak doskoczył i obijał Najmana tak długo, aż sędzia nie znalazł się między nimi.

Serdecznie mu gratuluje. Paweł, gratuluję! – powiedział “El Testosteron” tuż po wygranej podając rękę oponentowi.

Freak fighter nie ukrywał, że nie spodziewał się po Jóźwiaku ataku, po którym skończył na deskach.

Myślałem, że walka będzie jeszcze trwała, ale mnie zaskoczył. – powiedział Marcin Najman, po czym dodał na pytanie Kuby Kuliga na to, czy arbiter nie za szybko zakończył walki – decyzja o podniesieniu należy do sędziego.

Co zaś do całej otoczki popularny “El Testosteron” przyznał, że nie czuje złych uczuć do prezesa federacji Fight Exclusive Night:

– Nie mam do niego żalu, swoją karierę zakończyłem dawno temu. Paweł, naprawdę ci gratuluję – zakończył wypowiedź były pięściarz, ponownie ściskając rękę Pawła Jóźwiaka.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments