Sobota, 15 Czerwca, 2024

“Ufol” z Resovii Rzeszów zmasakrował rywala! Wygrywa krwawy finał WOTORE!

Opublikowane 21 października 2022, 22:19
przez Przemek Krautz
1
0
Brak komentarzy

Jedna z największych federacji walk na gołe pięści w Polsce powróciła! Tym razem na karcie walk znalazło się wiele emocjonujących zestawień, nie tylko sportowych, ale też freakowych.

WOTORE to przede wszystkim turniej, którego nie mogło zabraknąć podczas dzisiejszej gali. W starciu o 50 tysięcy złotych wzięło udział ośmiu uczestników, w m.in. znany także z innych organizacji Michał “Kornik” Kornacki, kibic ŁKS-u Łódź Mateusz Grzegorzewski, czy zawodnik KOTS Allal “Inkwizytor” Hamza.

Dodatkowo na karcie walk znalazł się finał piątej edycji. Podczas ostatniej gali turniej nie został rozstrzygnięty i federacja przeniosła na dzisiejsze wydarzenie pojedynek pomiędzy Bartoszem “Ufolem” Kwiatkowskim a Raulem Joshuą Stirem.

To nie wszystko, gdyż kibice dostali aż kolejne cztery walki dodatkowe, w tym wielki rewanż pomiędzy Denisem Labrygą i Piotrem Więcławskim, oraz starcie Marcina Najmana z Pawłem Jóźwiakiem. Jest to jedyne starcie freakowe, które znalazło się na fight cardzie.

To właśnie w federacji WOTORE Jóźwiak postanowił zadebiutować i stanąć do pojedynku, o którym mówiło się od dłuższego czasu. Freak fighterzy zdecydowali się na brutalne zasady, czyli formułę MMA i owijki, zamiast rękawic.

-> OGLĄDAJ WOTORE 6 NA ŻYWO!

RELACJA

Runda 1

“Ufol” szuka front kicka na twarz rywala, który spokojnie krąży wokół Polaka. Kwiatkowski skraca dystans i nokdaunuje Hiszpana prawym! Wskakuje za plecy i zakłada bulldog choke, z którego oponent ratuje się ucieczką z areny! “Ufol” poczuł krew i śmielej atakuje, dobrzez kontruje prawy Raul Joshua Stir. Zaraz jednak Bartek posyła kolejne celne ciosy i w coraz większych tarapatach przeciwnik z zagranicy. Stir szuka overhandów, Kwiatkowski dobrze odpowiada. Niezły prawy sierp na gardę Hiszpana, który kończy rundę zakrwawiony.

Runda 2

Stir od razu zbliża się do Polaka, który czeka na kontrę… i odpowiada kolanem na głowę! “Ufol” zdaje się wyczuł oponenta, dobrze unika jego ciosów i trafia, kiedy ma na to okazję. Raul Joshua Stir cały czas próbuje skrócić dystans i uderzyć overhandami. Kwiatkowski wygląda dużo świeżej, trafia niezłymi prawymi prostymi i odchyla głowę unikając ataków. Stir jest czytelny, aczkolwiek wyprowadza niezły prawy – tyle, że nadziewa się na kontrę polskiego zawodnika. Atak “Ufola” i Hiszpan ląduje za areną walki! Sędzia Jarosz zaprasza go jednak do narożnika, gdyż runda dobiegła końca.

Runda 3

Stir napiera, Kwiatkowski cofa się i ląduje poza areną. Polak próbuje kombinacji sierpów z kolanem, ale jest ona nieudana. Trafia prawym “Ufol”, Stir cały czas twardo stoi na nogach. Szuka podbródkowego Bartek, ale oponent odpowiada niezłym overhandem. Poszukał sprowadzenia polski zawodnik, a wyszło mu ono znakomicie! “Ufol” doskakuje, zakłada duszenie zza pleców, a przeciwnik odklepuje!

Oficjalny wynik: Bartosz „Ufol” Kwiatkowski wygrywa przez poddanie duszeniem zza pleców w 3. rundzie i wygrywa turniej WOTORE 5!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments