Środa, 12 Czerwca, 2024

“Popek” wściekły na FAME! Apeluje do freak fighterów: “Uważajcie na siebie! Nie dajcie się wyj**ać!”

Fot. YouTube
Opublikowane 25 października 2022, 09:37
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

“Popek” ponownie wypowiedział się na temat sytuacji dotyczącej konfliktu pomiędzy freakowymi federacjami. Ostrzegł wszystkich zawodników, aby uważali przy podpisywaniu kontraktów.

W ostatnim czasie FAME wraz z High League zawiązało sojusz przeciwko Prime Show MMA i zawodnikom, którzy nie przestrzegają zapisów kontraktów i łamią zakaz konkurencji. Freak fighterzy, którzy nie będą dostosowywać się do obowiązujących umów, zostaną dożywotnio zbanowani przez wspomniane federacje.

“Popek” apeluje do freak fighterów

W mocnych słowach całą sprawę skomentował “Popek”, który zawalczy w main evencie Prime Show MMA 4 i zmierzy się z Kasjuszem Życińskim w boksie. Włodarze FAME jemu jako pierwszemu grożą dożywotnim zakazem powrotu do federacji.

Jak się jednak okazuje, raper dostał zgodę na walkę w Prime, rozpoczął przygotowania i nagle FAME zabroniło mu walczyć, grożąc karą. “Popek” w takiej sytuacji uznał, że woli zakończyć współpracę z poznańską organizacją, skoro włodarze nie dotrzymali słowa.

– Żegnam was. Żegnam was. Skończyło się tak, że dogadaliśmy się między sobą, że pozwalają mi na walkę w Prime parę miesięcy temu. Ja zacząłem się przygotowywać, pokłócili się z Jóźwiakiem i odbiło się to na mnie. Powiedzieli, że nie wyrażają zgody. Jak się kurwa umawiamy, to się umawiamy. Jak nie, to nie. Jebać taką gadkę – powiedział w wywiadzie dla MMA-Bądź na bieżąco.

Postanowił również zwrócić się do wszystkich freak fighterów, by brali pod uwagę to na ile pojedynków i jakie kontrakty podpisują. W rozmowie z Mateuszem Kaniowskim powiedział:

– Ja już taki głupi nie będę, nigdy nie będę podpisywał jakichś kontraktów na 7-8 walk do przodu. Jedna walka bez żadnych podpunktów, że będą mnie głodzić, straszyć i tak dalej. Tutaj mówię do wszystkich walczących ludzi. Uważajcie panowie na siebie. Nie dajcie się wyj**ać w kosmos. Podpisujcie kontrakt na jedną walkę, bez żadnych kurwa kar i wypierdalać kurwa!

Sprawdź wywiady z zawodnikami Prime Show MMA:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO