Sobota, 22 Czerwca, 2024

Jóźwiak ostro o komentarzach po walce z Najmanem: “Wku***ają mnie takie cymbały, co mówią, że to było ustawione”

Fot. YouTube
Opublikowane 26 października 2022, 08:52
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Paweł Jóźwiak w ostatnim wywiadzie w mocnych słowach odpowiedział na komentarze kibiców. Internauci po gali WOTORE 6 nie zostawili suchej nitki na Najmanie i jego błyskawicznej porażce.

Marcin Najman przyzwyczaił widzów do przegrywania przed czasem. W boksie wygrywał jedynie z rywalami, którzy mieli na swoim koncie więcej porażek, niż zwycięstw, ale także przegrywał z zawodnikami z ujemnym bilansem. Już w bokserskim debiucie w pierwszej rundzie przez TKO Najmana pokonał Peter Simko z rekordem 0-11.

W formule MMA wszystkie 11 walk zakończyło się przed czasem, a w 6 z nich odklepał lub przegrał przez nokaut techniczny. Tym razem spróbował swoich sił w nowej formule i zawalczył na gali WOTORE w samych owijkach, bez rękawic.

Jóźwiak zabrał głos po walce z Najmanem

Pojedynek trwał zaledwie 20 sekund, po których sędzia przerwał walkę. Jóźwiak od początku ruszył na Najmana, który szybko dał się wywrócić. “El Testosteron” zapewnia, że padł na deski zamroczony podbródkowym, jednak na nagraniach z walki widać, że prezes FEN musiał odepchnąć rywala.

W sieci zaraz po walce pojawiło się wiele komentarzy oskarżających Najmana o to, że się podłożył i walka była ustawiona. Teraz na wpisy Internautów w rozmowie z Antyfakty zareagował sam Paweł Jóźwiak:

– Co ja jeszcze miałem zrobić? Zrobiłem swoją robotę, poczułem krew. Podłączony był i go wykończyłem. Najbardziej mnie wkurwiają takie cymbały, trolle, co mówią, że to było ustawione. Jak tak myślą, to proszę, idźcie do Najmana, zaczepcie go na ulicy i skrzyżujcie z nim rękawice, zobaczymy, czy będziecie tacy mądrzy.

– Ja się brzydzę ustawianiem. Sport to jest sport. Wygrałem walkę, bo tego dnia byłem lepszy. Miałem trochę szczęścia, bo na początku Marcina trafiłem. Ale szczęściu trzeba pomóc. Jak ktoś się nie zna, to po prostu niech się nie wypowiada.

Źródło: YouTube

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments