Środa, 19 Czerwca, 2024

Za co Jacek Murański został wyrzucony z klubu? “Wielki Bu” komentuje: “Podła kreatura. Nie chcemy ludzi, którzy nie potrafią uszanować podstawowych zasad moralnych”

Fot. YouTube
Opublikowane 26 października 2022, 12:35
przez Przemek Krautz
0
1
Brak komentarzy

Patryk “Wielk Bu” Matysiak ponownie zabrał głos w sprawie Jacka Murańskiego, który został wyrzucony z klubu, gdzie przygotowywał się do walk.

Stary “Muran” powróci do klatki na gali FAME 16, podczas której zmierzy się z Robertem Pasutem. Jak się okazuje, musiał on zmienić klub oraz trenera. W ostatnim czasie do sieci od kilku osób trafiły informacje, że został on wyrzucony z gdańskiego klubu.

Między innymi jako pierwsi przekazali to “Wielki Bu” oraz Alan Kwieciński. Następnie przy okazji ostatniej gali WOTORE 6 potwierdził to Robert Maruszak, który przygotowywał do walk zarówno Jacka, jak i jego syna Mateusza.

“Wielki Bu” o Jacku Murańskim 

Na ten moment nie znamy wielu szczegółów całej sprawy. “Wielki Bu” w ostatnim wywiadzie dla Antyfakty przyznał jednak, że prawdopodobnie pojawi się oświadczenie ze strony Roberta Maruszaka. Określił Murańskiego mianem “podłej kreatury” i przyznał, że ma zakaz wstępu do klubu CrossCore, gdzie trenerami są m.in. Maruszak oraz Marcin Wasilewski.

– Dla mnie to jest podła kreatura i tyle. To też nie jest miejsce, żebyśmy prali brudy, ale zachęcam do obserwowania Roberta. Podejrzewam, że w najbliższym czasie może znaleźć się oświadczenie w tej sprawie. Czara goryczy już dawno jest przelana. Dla nas jest temat zamknięty. CrossCore nie zapraszamy Jacka Murańskiego. Zapraszamy wszystkich poza Jackiem i innymi podłymi postaciami.

– Siłownia czy sala treningowa jest naszym domem, więc dbamy o atmosferę. Nie chcemy ludzi, którzy to psują, albo nie potrafią uszanować podstawowych zasad moralnych. Mi personalnie Jacek bardzo się nie podoba i to tak w ocenzurowanej wypowiedzi. A co do Mateusza to się nie wypowiem. Nie słyszałem o czymś takim.

Na koniec zapytany o to, czy Jacek także jemu zaszedł za skórkę, “Wielku Bu” potwierdził, że są pomiędzy nimi pewne zatargi, jednak są to prywatne sprawy i nie zostaną przez niego ujawnione publicznie w social mediach.

– Zaszedł, personalnie. Ja nie jestem za praniem brudów, więc dopóki sam gdzieś się nie będzie oszczekiwał, to myślę, że ja też nie będę wywlekał. Sam wie, co zrobił i niech z tym żyje. To są po prostu nasze sprawie. Nie jest mile widziany. Nie irytuje mnie do tego stopnia, że będę go napadał, jak go spotkam.

Źródło: YouTube Antyfakty

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
1
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO