Środa, 12 Czerwca, 2024

Najman podsumował starcie z Jóźwiakiem: “Tak to jest, jak się walczy z amatorami. Nie wiadomo, skąd leci cios”

Fot. YouTube
Opublikowane 27 października 2022, 12:58
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Marcin Najman w ostatnim wywiadzie na chłodno podsumował swoją porażkę z Pawłem Jóźwiakiem, którą niemal wszyscy kibice uważają za ustawkę.

Odkąd “El Testosteron” zaczął walczyć w kickboxingu i MMA, tylko 3 z 14 pojedynków wyszły poza pierwszą rundę. Wielokrotnie ponosił porażki w kilkadziesiąt sekund, jednak tym razem Paweł Jóźwiak podczas starcia na WOTORE 6 ustanowił absolutny rekord.

Wystarczyło mu zaledwie 20 sekund na to, by pokonać Marcina Najmana, przebił m.in. Mariusza Pudzianowskiego czy Roberta Burneikę, którzy potrzebowali znacznie więcej czasu, gdyż aż 43 i 32 sekundy.

Marcin Najman podsumował porażkę

W wielu wywiadach “El Testosteron” stwierdził, że został czysto trafiony i znokautowany. Ciężko jednak doszukiwać się wspomnianego nokautu, a Internauci, którzy analizują pojedynek, są przekonani, że Najman podłożył się w walce z Jóźwiakiem.

W ostatnim wywiadzie dla ringpolska.pl został zapytany o komentarz do walki. Zapewnia, że to nie była ustawka i został trafiony dziwnym ciosem, które często wyprowadzają amatorzy, a jak wiemy, Najman miał okazję walczyć z nimi nie raz:

– Nie była to bomba, koślawy podbródkowy, natomiast uderzył go tak czysto, że zostałem pierwszy raz w życiu znokautowany w walce. Naprawdę znokautowany. On uderzył bardzo czysto, ja nie wiem w ogóle, co to za cios był. Tak to jest, jak się z amatorami walczy, że nie wiadomo skąd leci cios. No nie zauważyłem.

– Sam ten cios po prostu wszedł na brodę czysto i trafił no. Nie, to nie była ustawka. (…) Nie sądziłem, że on może cokolwiek mi zagrozić, a on nie tylko mi zagroził, ale mnie znokautował.

Źródło: YouTube

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments