Środa, 19 Czerwca, 2024

PRIME kopiuje pomysł WILD MMA? “Nagle okazało się, że oni też będą robić freak talent show!”

Źródło: screenshot YouTube
fot. YouTube
Opublikowane 31 października 2022, 16:07
przez Maciek Ściłba
0
0
Brak komentarzy

Projekt MMA zastąpi odchodzącą w niesławie organizację MMA-VIP. Stojący na jego czele Dariusz Kosowski zdradził, że jedna z czołowych federacji próbuje kopiować jego pomysł.

To nie był dobry rok dla MMA-VIP. W styczniu przed galą nr 4 jako twarz federacji został zaprezentowany Andrzej Zieliński ps. Słowik – znany przestępca i jeden z byłych bossów gangu pruszkowskiego. Wywołało to lawinę komentarzy w internecie, a także spowodowało daleko idące reperkusje.

Organizacja Marcina Najmana i Dariusza Kosowskiego po tej sytuacji miała gigantyczne problemy związane z masowym odejściem sponsorów oraz wynajmem hali. Ostatecznie wydarzenie odbyło się w prywatnym studiu telewizyjnym i najprawdopodobniej przyniosło ono niemałe straty.

W połowie roku “El Testosteron” sprzedał swoje udziały w federacji i sam postanowił kontynuować swoją przygodę we freak fightach u konkurencji. Kosowski zapowiedział zaś, że MMA-VIP szuka nowych zawodników formie castingu. Koniec końców okazało się, że format uległ bardziej znaczącym modyfikacjom.

PRIME kopiuje pomysły konkurencji?

Projekt WILD MMA nie będzie organizacją, a talent show wyławiającym nieznane osoby, które chciałby zaistnieć w tym świecie. W trailerze zaprezentowano jurorów, którzy będą oceniać uczestników. Wśród nich znaleźli się profesjonalni pięściarze Krzysztof “Diablo” Włodarczyk i Rafał Jackiewicz, uliczny fighter i włodarz The War – Denis Załęcki, a także gwiazda MMA VIP i znana persona internetowa – Tomasz Chic.

Chwile później pojawiła się informacja, że podobny projekt jest w planach federacji PRIME SHOW MMA. Jak twierdził Dariusz Kosowski w rozmowie z Arkadiuszem Tańculą pomysł został podkradziony, przez tę organizację, ponieważ kilka dni wcześniej rozmawiał on z jednym z jej czołowych zawodników.

– Dzwoniłem do kilku osób z innych federacji i nagle pomysł się gdzieś przekopiował, bo już widziałem, że w PRIME ktoś powiedział kilka dni po tym, jak ja dzwoniłem do jednego z ich kluczowych zawodników i proponowałem mu to, żeby zasiadł u nas w jury. Nagle w PRIME Kasjusz Życiński powiedział na początku ostatniej konferencji, że oni też będą robić freak talent show. Widzę, że na razie nie mają pomysłu na to, bo ten ich Instagram jest pusty.

Warto nadmienić, że nie będzie to pierwsze talent show w Polsce oparte o sporty walki. Wiosną 2020 w jednej z polskich stacji był emitowany program “Tylko jeden“, podczas którego kilku śmiałków walczyło ze sobą o kontrakt w KSW. Zwycięzcą pierwszej i jak dotąd jedynej edycji okazał się znany aktualnie zawodnik Tomasz Romanowski.

Źródło: YouTube / Szalony Tańcula

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments