Środa, 12 Czerwca, 2024

Krychowiak zaskoczył swoją odpowiedzią! Został zapytany o Lewandowskiego: “Strzela tylko słabym zespołom”

Fot. YouTube
Opublikowane 2 listopada 2022, 14:10
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Grzegorz Krychowiak wziął udział w ostatnim programie “WojewódzkiKędzierski”. Gdy ocenił grę Roberta Lewandowskiego, mocno zaskoczył prowadzących.

“WojewódzkiKędzierski” to podcast dostępny na kanale Onet w serwisie YouTube, którego gospodarze to Jakub Wojewódzki i Piotr Kędzierski. Zaraz na początku rozmowy reprezentant Polski został zapytany o Roberta Lewandowskiego.

Jeden z prowadzących zauważył bowiem, że występy “Lewego” mocno różnią się w Lidze Mistrzów i hiszpańskiej La Liga.

Grzegorz Krychowiak o Robercie Lewandowskim

W odpowiedzi na pytanie Wojwódzkiego zawodnik przyznał, że wpływ na to ma wiele różnych elementów:

Wiele czynników ma na to wpływ, jak sposób gry. Są zespoły, które stwarzają mnóstwo sytuacji, atakują, grają ofensywną piłkę i mają w swoich szeregach zawodników z fantastycznym talentem – ocenił Krychowiak, mówiąc o FC Barcelonie.

Wojewódzki dopytał jednak – To dlaczego im się w Lidze Mistrzów nie udaje? Dlaczego mają takie wyniki, jak z Bayernem ostatnio? – nawiązują do meczu, który ekipa z Hiszpanii przegrała 0:3.

W odpowiedzi na to pytanie Krychowiak wypalił – Strzela bramki tylko słabym zespołom – tymi słowami mocno zszokował prowadzących, jednak szybko wyjaśnił – Nie, oczywiście się śmieję.

To nie był żart, wiedziałem po twojej minię! – skomentował całą sytuację Wojewódzki.

Następnie Krychowiak przyznał, że Lewandowski podjął dobry krok, przechodząc do hiszpańskiego klubu. Według reprezentanta Polski gra w FC Barcelonie lub Realu Madryt to marzenie każdego zawodnika:

– Ja jako piłkarz wiem, że na świecie są dwa najlepsze kluby. To Barcelona i Real Madryt. I każdy, nieważne co by ci powiedział, marzy, by występować w tych zespołach. Ja jestem bardziej po stronie tych białych, czyli Realu. (…) Były jakieś wstępne telefony, ale nic konkretnego. Były, to było w Sevilli, przed PSG, po PSG mało telefonów.

Źródło: YouTube

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments