Sobota, 22 Czerwca, 2024

Pierwsze słowa “Don Diego” po ogłoszeniu walki! “Zestawienie, o jakim marzyłem! Był i nadal jest dla mnie sportową inspiracją”

Fot. YouTube
Opublikowane 3 listopada 2022, 12:48
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Mateusz Kubiszyn zabrał głos po ogłoszeniu niespodziewanego zestawienia na High League 5. “Don Diego” już 10 grudnia stanie przed jednym z największych wyzwań w sportowej karierze.

“Don Diego” ma za sobą ciężkie ringowe wojny m.in. w GROMDZIE, gdzie walczył na gołe pięści. Jest także doświadczonym kickbokserem, który ma na swoim koncie liczne medale, w tym trzykrotne złoto na mistrzostwach świata.

Pierwsze słowa “Don Diego” po ogłoszeniu walki

Jeśli jednak chodzi o MMA, nie ma na swoim koncie dużego doświadczenia. Zmierzył się jedynie z Denisem Załęckim i świetnie zrealizował swój plan, wygrywając pojedynek na punkty. Tym razem stanie przed znacznie większym wyzwaniem, jakim będzie Damian Janikowski.

Janikowski w KSW stoczył 12 pojedynków i wygrał 7 razy. Mierzył się z naprawdę mocnymi rywalami jak Michał Materla czy Szymon Kołecki. Jest także brązowym medalistą olimpijskim w zapasach, a jego doświadczenie w tej dyscyplinie bez wątpienia da mu ogromną przewagę.

Kubiszyn nie ukrywa, że jest to dla niego wymarzone zestawienie. Nie każdy ma okazję na początku przygody z MMA zmierzyć się z takim przeciwnikiem. “Don Diego” za pośrednictwem swojego Instagrama przyznał nawet, że Janikowski jest dla niego sportową inspiracją.

– I to jest zestawienie, o jakim marzyłem! @damian.janikowski moim rywalem na gali @highleague_official w Łodzi! Meeega się cieszę, że skrzyżuję rękawice z prawdziwym sportowcem, którego szanuję i który był (i nadal jest) dla mnie sportową inspiracją.

Kursy bukmacherskie “Don Diego” vs Janikowski

Galę HIGH League 5 obstawić można wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start dla nowych użytkowników przygotowano specjalny BONUS i ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli pierwszy kupon będzie zwycięski gracz otrzymuje pełną wygraną, jeżeli zaś przegra – Fortuna zwraca wkład, maksymalnie do 600 zł na konto. Na kupon można dodać jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie okaże się nietrafione, zwrot postawionej kwoty wraca i można wykorzystać je na dalszą grę.

Legitymujący się rekordem 7-5 Janikowski faktycznie jest faworytem w pojedynku z “Don Diego”. Warto jednak zauważyć, że nie jest to miażdżąca różnica i Kubiszyn nie jest underdogiem bez szans. Na pewno musi popracować na obroną przed obaleniami, gdyż Wrocławianin będzie chciał zdominować go swoimi zapasami.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO