Niedziela, 23 Czerwca, 2024

Fame MMA 16 PPV. Gdzie oglądać? Transmisja PPV na żywo, stream LIVE online

Źródło: Fame MMA
fot. Fame MMA
Opublikowane 5 listopada 2022, 12:45
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Fame MMA 16 live stream PPV zacznie się już dziś, 5 listopada o godzinie 20:00! Wydarzenie w gliwickiej Arenie, na które czekają wszyscy fani freak fight w Polsce to 9 elektryzujących pojedynków. Kto walczy? Zawodnicy, karta walk Fame MMA 16. Gdzie oglądać transmisję na żywo Fame MMA 16? Stream LIVE online w Internecie. PPV na Fame MMA 16 – ile kosztuje? Cena PPV. Gdzie i jak kupić?

Fame MMA 16: gdzie oglądać na żywo? Fame MMA 16 PPV

Na Fame MMA 16 PPV kibice obejrzą 10 pojedynków z udziałem influencerów i influencerek w różnych dyscyplinach. Walką wieczoru będzie starcie Marcin Dubiel vs. Mateusz “Tromba” Trąbka, a zatem jednych z najbardziej popularnych twórców Internetowych.

Fame MMA 16 – Kiedy? Wydarzenie odbędzie się już dziś, czyli w sobotę 5 listopada. O której gala? Start już o 20:00! Gdzie oglądać Fame MMA 16? Transmisja na żywo dostępna będzie wyłącznie w PPV.

Cena PPV na Fame MMA 16. Ile kosztuje transmisja na żywo?

Ile kosztuje PPV na Fame MMA 16? Zależy to od kilku czynników. Przede wszystkim należy założyć konto użytkownika TUTAJ, co nie zajmie więcej niż 1 minutę. Następnie można wybrać jeden z dwóch pakietów PPV, który będzie dostosowany do własnych potrzeb.

Na Fame MMA 16 po raz kolejny pojawi się znienawidzony Jacek Murański, który spotka się z Robertem Pasutem. Dla obu będzie to ostatni pojedynek na kontrakcie z freakową organizacją, a efektowna walka może zapewnić przedłużenie umowy! Kto wygra to starcie? Przekonać się można wyłącznie podczas transmisji PPV Fame MMA 16 na żywo!

-> Oglądaj Fame 16 TUTAJ!

Jak kupić Fame MMA 16 PPV?

Po rejestracji można wykonać test odtwarzacza przed Fame MMA 16 PPV. Co ważne, wydarzenie można oglądać zarówno na komputerze, jak i urządzeniach typu smartfon, czy tablet! Później można przejść do wybory jednej z opcji PPV na Fame MMA 16.

Tańszy pakiet Fame MMA 16 PPV Basic kosztuje 34,99 zł. To podstawowa opcja idealna dla tych, którzy potrzebują wyłącznie Streamu LIVE ONLINE z gali. Dodatkowo całe wydarzenie można zobaczyć ponownie, dzięki zapisowi wideo!

Premium Fame MMA 16 PPV to pakiet dla prawdziwych fanów największej polskiej federacji freak fight w Polsce. Już za 39,99 zł kibice otrzymają transmisję PPV na żywo w najwyższej jakości oraz dostęp do Loży Szyderców, gdzie pojawi się znany stand uper Mateusz Socha!

Po tym, jak wybierzemy swój pakiet PAY-PER-VIEW na Fame MMA 16, możemy przejść płatności. To właśnie od wybranej formy zależy końcowa cena PPV Fame MMA 16. Opcji jest wiele: Przelew bankowy, karta, SMS Premium, czy kod BLIK. Do niektórych zostaje doliczona prowizja!

Transmisja PPV Fame MMA 16

Ile będzie walk na FAME MMA 16? Łącznie odbędzie się 10 pojedynków w różnych dyscyplinach sportów walki: K1, boks i MMA. Do klatki wejdą znani z poprzednich występów w federacji Alan Kwieciński, Amadeusz “Ferrari” Roślik, czy Adrian “Polak” Polański. Nie brak jednak też wielu debiutantów, znanych chociażby z Internetu!

-> Kup PPV na Fame MMA 16!

Fame MMA 16: pełna karta walk

Walka wieczoru:

  • Marcin Dubiel vs. Mateusz „Tromba” Trąbka

Karta główna:

  • Jacek „Muran” Murański vs. Robert „Sutonator” Pasut
  • Patryk „Bandura” Bandurski vs. Alan „Braveheart” Kwieciński
  • Mariusz „Hejter” Słoński vs. Amadeusz „Ferrari” Roślik
  • Mateusz „Matt Meknife” Janusz vs. Krystian „Krycha” Wilczak
  • Patryk „Patrykos” Domke vs. Adrian „Polak” Polański
  • Dariusz „Daro Lew” Kaźmierczuk vs. Filip „Filipek” Marcinek
  • Szymon „Szymool” Besser vs. Dawid „Dzinold” Rzeźnik
  • Marta „Martirenti” Rentel vs. Wiktoria „Wiki” Jaroniewska
  • Natan „Bóg Estetyki” Marcoń vs. Radosław „Wiejski Koks” Paszko

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO