Sobota, 15 Czerwca, 2024

PPV FAME MMA 16. Jak wykupić i ile kosztuje? Gdzie i jak oglądać? Transmisja na żywo, stream LIVE online

Źródło: Fame MMA
fot. Fame MMA
Opublikowane 5 listopada 2022, 18:34
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

PPV Fame MMA 16 startuje już lada moment! Gala w Arenie Gliwice to aż 10 emocjonujących pojedynków pomiędzy najsławniejszymi freak fighterami w Polsce! Transmisja na żywo tylko w PPV. Ile kosztuje? Gdzie i jak wykupić dostęp do Fame MMA 16? Gdzie oglądać galę Fame MMA?

-> Dostęp do Fame MMA 16 KUPISZ TUTAJ <-

Fame MMA 16: transmisja PPV

Już dziś, 5 listopada, o godzinie 20:00 zacznie się kolejne wielkie wydarzenie w świecie freak fight! Fame MMA 16 w całości dostępna do obejrzenia jest wyłącznie w systemie PPV. W gliwickiej Arenie nie zabraknie emocji, które zapewnią największe gwiazdy freak fight!

Main eventem PPV Fame MMA 16 będzie starcie byłych członków influenserskich teamów, “Tromba” vs. Dubiel. Przed nimi zaś do oktagonu wkroczy chociażby Alan Kwieciński, który tym razem zmierzy się w pojedynku bokserskim. Freak fighter chwalił się ostatnio swoimi treningami i niewykluczone, że padnie ciężki nokaut!

Po raz kolejny do oktagonu wejdzie też Jacek Murański. Arkadiusz Tańcula nie zakończył kariery starego “Murana”, który w ostatnich dniach zalazł za skórę kolejnym osobom! Na PPV Fame MMA 16 zmierzy się z niepokonanym w federacji Robertem Pasutem.

Kiedy i o której gala? Wydarzenie rozpocznie się już dziś, w sobotę 5 listopada, o godzinie 20:00. Stream LIVE dostępny wyłącznie w PPV.

PPV FAME MMA 16 – Gdzie oglądać?

Aby zobaczyć Fame MMA 16 z udziałem takich zawodników, jak Amadeusz Ferrari, Adrian Polak i inni, należy wkupić płatną transmisję PAY-PER-VIEW. Za niewielką kwotę można zapewnić sobie kapitalny wieczór!

Fani freak fightów czekają na powrót “Daro Lwa”, który mimo beznadziejnego rekordu nie składa broni i tym razem stoczy stójkową wojnę z “Filipkiem”. Między panami było gorąco za każdym razem, gdy dochodziło do spotkań twarzą w twarz i nie inaczej było na ceremonii ważenia!

Jaka cena PPV na Fame MMA 16? Jak wykupić dostęp? Ile kosztuje pay-per-view Fame MMA 16? Na wszystkie te pytania odpowiedź znajdziecie poniżej.

-> KUP PPV NA FAME MMA 16! <-

PPV FAME MMA 16 – ile kosztuje? Jak kupić?

Zanim pozna się cenę PPV Fame MMA 16, należy założyć konto użytkownika. Rejestracja zajmuje niecałą minutę i jest niezbędna do oglądania Fame MMA 16 na żywo. Po założeniu konta i zalogowaniu, co można zrobić TUTAJ, dobrze jest też wykonać test odtwarzacza.

Następnie można przejść do wyboru interesującego nas pakietu PPV Fame MMA 16. Najtańsza wersja to koszt 34,99 zł. Chętni mogą również zakupić pakiet premium w cenie 39,99 zł. Rozszerzona wersja obejmuje dostęp do transmisji z gali przez 7 dni oraz możliwość obejrzenia serwisu komentatorskiego MMA, zwanego Lożą Szyderców.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO