Środa, 12 Czerwca, 2024

(VIDEO) “Martirenti” rozbita w drugiej rundzie! Zalana krwią przegrywa na FAME 16!

Fot. YouTube
Opublikowane 5 listopada 2022, 21:51
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Za nami drugie starcie gali FAME 16. Tym razem był to jedyny dzisiejszego wieczoru pojedynek kobiet, w którym “Martirenti” zmierzyła się z Wiktorią Jaroniewską.

Marta Rentel powróciła do FAME po rocznej przerwie, żeby stoczyć swój trzeci pojedynek w życiu. Stanęła przed szansą na zdobycie pierwszego zwycięstwa, gdyż poprzednie dwa starcia zakończyły się jej porażką. W debiucie przegrała z “Linkimaster”, a w drugiej walce została pokonana przez “Zusje”.

Rywalką Rentel była Wiktoria Jaroniewska, którą bukmacherzy stawiali w roli ogromnej faworyt. Dla zawodniczki była to druga walka w życiu. W debiucie wzięła starcie na zastępstwo i zmierzyła się z “Laluną”. Pewnie rozbiła na dystansie trzech rund i wygrała po decyzji sędziów.

-> OGLĄDAJ FAME 16 NA ŻYWO! <-

RELACJA

Runda 1

„Martirenti” próbowała tworzyć dystans kopnięciami, ale “Wiki” z łatwością podchodzi z mocnym lewym. Naruszona Marta, ale chwilę wcześniej wyprowadziła dobre wysokie kopnięcie. Bardzo mocny lewy overhand Jaroniewskiej dochodzi głowy rywalki! „Martirenti” z uparciem wyprowadza kopnięcia, dobrze to wygląda, ale “Wiki” jakby w ogóle nie odczuwała ciosów oponentki. Dobry prawy Rentel, wyprowadza celne proste i nietrafiony superman punch. Z upartością atakuje prawym high kickiem „Martirenti”, skraca dystans oponentka, ale zaraz obrywa mocnym prawym. Kolejne kopnięcie przechwycone i “Wiki” przewraca „Martirenti”!

Runda 2

Jaroniewska mocno naciska, „Martirenti” ucieka z klinczu i zaraz sama atakuje serią ciosów. Kolejne kopnięcia Rentel, “Wiki” obrywa, ale kontruje i przewraca rywalkę po wyłapanym high kicku! Pełny dosiad Jaroniewskiej i zasypuje „Martirenti” ciosami aż do przerwania walki przez sędziego Piotra Jarosza!

Oficjalny wynik: Wiktoria „Wiki” Jaroniewska wygrywa przez TKO w 2. rundzie!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO