(VIDEO) Pasut DOMINUJE na FAME 16! Rozbił Murańskiego w 2 rundzie!

Opublikowane 6 listopada 2022, 01:29
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Za nami co-main event gali FAME 16. Przed nami już tylko jedno starcie, w którym dojdzie do pojedynku Marcina Dubiela z Mateuszem „Trombą” Trąbką.

Do klatki powrócił Jacek Murański, który w ostatnim czasie musi mierzyć się z dużą krytyką. Coraz głośniej mówi się o tym, że wielkimi krokami zbliża się koniec starego „Murana” w FAME. Między innymi podczas ostatniej konferencji Sylwester Wardęga postawił warunek, że odejdzie z organizacji, jeśli Jacek nie zostanie wyrzucony.

Podczas dzisiejszej gali „Muran” stoczył swój trzeci pojedynek. Wcześniej dwukrotnie w klatce rzymskiej walczył z Arkadiuszem Tańculą i za każdym razem został zmiażdżony przez rywala. „Aroy” nie dał mu najmniejszych szans i rozbijał go przez całe pięć rund.

Tym razem starcie odbyło się w normalnym oktagonie, a rywalem Jacka był Robert Pasut. Dla „Sutonatora” była to druga walka freakowa. W debiucie zmierzył się z „Japczanem”, którego skończył przed czasem. Co ciekawe, to że przyjął walkę z Murańskim, mocno nie spodobało się Tańculi.

„Aroy” w mocnych słowach obrażał Pasuta i stwierdził nawet, że ten zachowuje się jak „sprzedajna ku*wa”. Wiele osób stanęło jednak za „Sutonatorem”, nie tylko kibice, ale także inni zawodnicy.

-> OGLĄDAJ FAME 16 NA ŻYWO! <-

RELACJA

Runda 1

Pasut zaczyna niskimi kopnięciami, Murański wypuszcza sierpy. Szukał Muran obalenia, ale sam ląduje na deskach! Dobrze pracuje Robert i zdobywa dosiad! Jacek Murański ucieka, ale daje rywalowi wskoczyć za plecy! Sutonator szuka duszenia, ogromne tarapaty starego Murana! Pasut przekłada rękę, tragiczna sytuacja Murańskiego, ale odpuszcza Robert! Odwraca sytuację jeszcze Jacek, Pasut stracił sporo sił. Muran unika ciosów i trafia dwoma prawymi.

Runda 2

Muran ruszył z serią, ale kapitalnie kontruje Robert Pasut! Ląduje na deskach Murański, a oponent zdobywa dosiad. Nawałnica ciosów, Sutonator stracił dużo się, ale szukał jeszcze duszenia trójkątnego. Potężne młotki spadają na głowę Murana, który stara się bronić jak może. Całkowita dominacja ze strony Pasuta trwała aż do przerwania walki przez sędziego! Oficjalny wynik:

Robert „Sutonator” Pasut wygrywa przez TKO w 2. rundzie!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO