(VIDEO) Jacek Murański opluty po walce! Mocna reakcja jego żony w kierunku kibiców!

Fot. YouTube
Opublikowane 7 listopada 2022, 12:55
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Za nami gala FAME 16, podczas której do klatki powrócił Jacek Murański. Nie ma on za sobą łatwego okresu i coraz więcej osób staje przeciwko freak fighterowi.

Stary „Muran” ma coraz więcej wrogów w postaci m.in. kibiców, niektórych dziennikarzy czy Sylwestra Wardęgi, który postawił warunek, że odejdzie z FAME, jeśli Jacek nie zostanie wyrzucony z federacji. Do tego grona zalicza się również były ochroniarz Murańskich, czyli Rafał Gawron, który wykorzystał okazję, by zaatakować go podczas gali.

Jacek Murański opluty po walce na FAME 16

Na FAME 16 Jacek stoczył swój trzeci pojedynek w życiu. Dwa pierwszy zakończyły się absolutną dominacją ze strony Arkadiusza Tańculi, który brutalnie rozbił Murańskiego w klatce rzymskiej. Tym razem walka odbyła się w normalnym oktagonie, a rywalem „Murana” był Robert Pasut.

Również i „Sutonator” dominował w walce ze sporo starszym przeciwnikiem. Mimo że Jackowi udało się trafić kilka czystych ciosów, to nie miał większych szans. Pasut już w pierwszej rundzie próbował rozbić czy też poddać go w parterze. Ostatecznie zrobił to w kolejnej odsłonie, pokazując że da się skończyć Murańskiego przed czasem.

Kiedy obaj zawodnicy wychodzili z klatki, z boku na Jacka czekał jego były ochroniarz Gawron. Wykorzystał okazję i opluł Murańskiego, kiedy ten w obstawie ochrony wracał do szatni. Natomiast kibice krzyczeli w jego stronę – Wypie**alaj!

Na ostre słowa publiki mocno zareagowała żona Jacka, która pokazała środkowe palce. Poniżej znajdziecie nagranie, na którym widać, jak Gawron wyczekuje na Murańskiego, którego następnie opluł:

Źródło: Instagram

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO