Żarty się skończyły! „Kazik Klimat Kartel” grozi Szelidze dissem: „Nagram na ciebie dissa i się skończy! Trzymaj język za zębami, bo Toruń miastem zasad”

Fot. YouTube
Opublikowane 9 listopada 2022, 11:53
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Kolejna osoba zabrała głos w sprawie głośnej afery pomiędzy Piotrem Szeligą i Denisem Załęckim. Tym razem dissem zagroził raper, który próbował swoich sił we freak fightach.

Podczas ostatniej gali FAME 16 miała miejsce konfrontacja Denisa oraz „Gleby” z „Szelim”. Zawodnik największej freakowej federacji w Polsce został kilkukrotnie uderzony, a nagranie z trybun obiegło Internet. Następnie konflikt przeniósł się na social media, gdzie zawodnicy odnoszą się do całej sytuacji.

Pojawiła się także aż 16-minutowa wypowiedź Denisa, w której ze szczegółami wyjaśnia sprawę konfliktu z Szeligą:

„Kazik Klimat Kartel” grozi dissem!

Pomiędzy zawodnikami padło wiele ostrych słów. Głos zabrały także osoby niezamieszane w konflikt, w tym m.in. „Don Diego”, czy narzeczona Artura Szpilki „Kamiszka”, która podobnie jak Kubiszyn stanęła po stronie Szeligi.

Teraz pojawił się również komentarz rapera „Kazika Klimat Kartela”. Fani freak fightów mogą kojarzyć go z walki w MMA-VIP, gdzie najpierw przegrał z „GSP”, a następnie zmierzył się z Rafałem Jackiewiczem. Zawodowy pięściarz ciężko znokautował rapera w pierwszej rundzie.

Na swoich social mediach „KKK” opublikował nagranie, w którym grozi Szelidze nagraniem dissa, jak to miało miejsce w przypadku „Żuroma”:

– Szeliga, zamknij tę pizdę, policjantko jebana, bo kurwa na ciebie nagram dissa i się skończy. Wytrząsałeś się po frajersku do tych małolatów, co chwilę do kogoś brąchałeś frajerze na tym FAME albo latałeś po tych konferencjach, a teraz trzymaj język za zębami, bo Toruń miastem zasad. Grypsowanie było, jest i będzie.

– Jak chcesz to na ciebie kurwo nagram dissa jak na Żuroma i chuj ci w mordę. Frajerze ciężki, się naucz zachowania, jak przystało na mężczyznę. Dorobiłeś parę złotych, kupiłeś szybszy samochód i cwelino myślisz, że będziesz świrowała, prokuratorko.

Źródło: Instagram

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO