Sobota, 15 Czerwca, 2024

Mamed wspomina walkę z Materlą: “Mój największy błąd. To jest obrzydliwe uczucie nie do opisania”

Fot. YouTube
Opublikowane 11 listopada 2022, 16:17
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

W ostatnim wywiadzie Mamed Khalidov powrócił do starcia z Michałem Materlą, przez które relacje pomiędzy zawodnikami mocno ucierpiały.

Do wspomnianego pojedynku doszło w 2015 roku na gali KSW 33. Materla przystępował wówczas do pierwszej obrony pasa kategorii średniej, który zdobył w poprzednim starciu, pokonując przed czasem Tomasza Drwala. Walka trwała zaledwie 31 sekund i zakończyła się zwycięstwem Mameda Khalidova.

Obaj zawodnicy po starciu zdali sobie sprawę, że był to niepotrzebny pojedynek pomiędzy przyjaciółmi, którzy byli w bardzo dobrych relacjach. Jakiś czas temu w jednym z wywiadów dla Tomasza Sarary o całą sprawę zapytany został Materla, który przyznał:

– Miałem kiedyś taką bardzo fajną rozmowę przeprowadzoną z Mamedem. Zadzwonił do mnie, pogadaliśmy sobie, zamknęliśmy ten temat. Doszliśmy do wniosku, że tamta walka była niepotrzebna. Nie chodzi o wynik, tylko nasze relacje, które trochę się rozmyły po tym wszystkim. Wpłynęły na to także inne sytuacje, ale to są sprawy prywatne, więc kończąc temat, jest on definitywnie zamknięty.

Mamed szczerze o walce z Materlą

Teraz przed powrotem do klatki Khalidov wziął udział w programie “Klatka po klatce” dla Sportowych Faktów i przyznał, że tamten pojedynek był największym błędem, jaki podjął w swojej zawodowej karierze, jeśli chodzi o dobór przeciwnika.

– Z Materlą miałem i mam bardzo bliskie relacje. Z Materlą miałem i mam tyle lat bliską relację. To był największy błąd, jeżeli chodzi o moje podjęte decyzje w karierze, podjęciach walk. To był mój największy błąd. Uważam, że w momencie wyjścia… Na czym polega problem. Wyszliśmy i ani ja, ani on nie wiedzieliśmy, jak prowadzić tę walkę. Wiesz, jak to jest, jak dwóch przyjaciół wychodzi, się przytula, zaczyna się walka.

– Ty się przełączasz i widzisz, twój przyjaciel leży. To jest obrzydliwe uczucie nie do opisania. Nie tego chciałem, nie do tego dążyłem. Nie wiem, czy on był przygotowany na to, bo ja się przełączyłem. Pierwsze wejście, on chyba dwa sierpy puścił i mi się przełączyło, ja już go nie widziałem jako Materlę. Sparing robisz, to inaczej to jest. Ja nie wiem, jak on widział to. Ja się przełączyłem, a on może nie, bo to Mamed przecież jest.

Kursy bukmacherskie na walkę Khalidov vs Pudzianowski

Walkę Khalidov vs Pudzianowski, jak i całą kartę walk KSW 75 możesz obstawić u bukmachera eFortuna.pl! Dodatkowo dla nowych użytkowników na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, a jeśli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli typerskie przeczucie Cię zawiedzie przy okazji KSW 77, otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO