Sobota, 15 Czerwca, 2024

(VIDEO) Mocna wypowiedź żołnierza Legii Cudzoziemskiej o Jacku Murańskim! “Nikt nie wie o kim mowa”

Źródło: screenshot YouTube
fot. YouTube
Opublikowane 12 listopada 2022, 10:40
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Aktualny żołnierz Legii Cudzoziemskiej, Kacper Musiał, urządził przed kilkoma dniami sesję Q&A dla swoich widzów, gdzie został poruszony temat freak fightera, Jacka Murańskiego.

Stary „Muran” to bardzo kontrowersyjna postać, a wielu chciałoby, żeby został wyrzucony z największej polskiej federacji freakowej. Dotychczas stoczył 3 walki, 2. z Arkadiuszem Tańculą i jedną z Robertem Pasutem, i wszystkie przegrał. Ostatnią bardzo niedawno, bo 5 listopada.

Murański przyznał po pojedynku, że wyszedł z kontuzją nogi. Wdało się w nią zakażenie i by w ogóle wyjść do klatki musiał podpisać specjalne oświadczenie. “Sutonator” od samego początku okopywał Jacka, który ratował się sprowadzeniem. Pasut pokazał jednak większe umiejętności – kilkukrotnie był bliski poddania “Murana”, a ostatecznie sędzia przerwał walkę na 10 sekund przed końcem 2. rundy po ciosach w parterze.

Oczywiście przed samym starciem na Fame MMA 16 nie zabrakło kolejnych kontrowersji z udziałem pana Jacka. Głośnym echem odbił się wywiad na kanale Antyfakty z udziałem jego brata, w którym to podważono fakt, jakoby stary “Muran” był kiedykolwiek w legii cudzoziemskiej.

Czynny żołnierz jednostki, Kacper Musiał, odpowiadał przed kilkoma dniami na pytania swoich widzów, którzy zapytali go oczywiście o pana Jacka. Powiedział on przede wszystkim, że bardzo łatwo ustalić to, czy Murański był w legii cudzoziemskiej, czy nie, po numerze legionisty. Dodał jednak, że nigdy nie słyszał o freak fighterze, podobnie zresztą jak jego koledzy.

Łatwo da się potwierdzić wiarygodność danej osoby. Wystarczy zapytać daną osobę o numer Legionisty, który otrzymuje każda osoba przy rekrutacji. Każda osoba zna swój numer. Po takim numerze łatwo da się zweryfikować w jakich latach dana osoba służyła. No i po tym można dojść do tego w jakim regimencie i tak dalej.

Ja osobiście nie znam go, nigdy nie słyszałem i żadna z osób, które znam – czy to z mniejszym, czy większym stażem – też nie wie o kim mowa. (…) Tutaj te dwie sekcje werbują zazwyczaj w swoje szeregi osoby o ponadprzeciętnej inteligencji i ponad przeciętnej kondycji fizycznej, a z tego co wiem, to ten Jacek ani tym ani tym się nie wykazuje, a więc ciężko mówić, żeby on w takiej sekcji był.

Żołnierz został też poproszony o ocenę mowy w języku francuskim przez starego “Murana”.

Podsyłaliście mi wywiad Murańskiego z jakimś dziennikarzem, na którym rzekomo wypowiada się w języku francuskim. Jeśli chodzi o mnie ja nic z tego francuskiego nie zrozumiałem. Wydaje mi się, że chciał on powiedzieć… [Kacper wygłasza kilka słów po francusku]. W każdym bądź razie dałem, to do przesłuchania koledze z Mołdawii, który też mówi po francusku… I on też nic nie rozumie!

@mafia.motivax @kacper_musial na temat służby starego murana w Legii 😅 #shoty #jacekmurański #starymuran #viral #legiacudzoziemska #fyp #viral ♬ dźwięk oryginalny – DYOR.

Źródło nagrania: kanał Freak Fight Polska

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO