Środa, 17 Lipca, 2024

(VIDEO) Sensacja na KSW 76! Samociuk rozbity w pierwszej rundzie!

Opublikowane 12 listopada 2022, 20:49
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Tuż przed galą KSW 76 doszło do zmiany w otwierającym wydarzenie pojedynku w królewskiej kategorii wagowej. Filip Bradarcić musiał wycofać się z walki z Markiem Samociukiem (4-2, 2 KO) z powodu kontuzji. Miejsce Chorwata zajął niepokonany Kamil Gawryjołek (2-0, 2 KO).

Marek Samociuk ma za sobą trzy pojedynki w okrągłej klatce. Dwa razy pokonał przed czasem Izu Ugnoha, a raz nie dał rady byłemu pretendentowi do tytułu, Michałowi Kicie. Wchodząc do KSW reprezentant klubu Dziki Wschód miał na swoim koncie trzy zawodowe pojedynki, zwycięstwo w turnieju walk na gołe pięści i tytuł mistrza Polski w amatorskim MMA. Ostatni raz Marek bił się w maju tego roku na gali KSW 70.

Kamil Gawryjołek swoją przygodę ze sportami walki rozpoczynał od brazylijskiego jiu-jitsu i jak sam mówi, świetnie czuje się walcząc w parterze. W dwóch stoczonych do tej pory zawodowych bojach pokazał się jednak z innej strony i już w pierwszej rundzie posłał rywali na deski. Przed wejściem na zawodową drogę Kamil rywalizował też amatorsko. Zdobył między innymi tytuł mistrza Polski i Europy Amatorskiej Ligi MMA. Bił się również na gali Babilon MMA i Madness Cage Fighting, a w roku 2020 wywalczył złoty medal mistrzostw Polski w brazylijskim jiu-jitsu.

RELACJA

Runda 1

Zawodnicy zaczęli od low kicków, Samociuk mocniej kopał i szybko docisnął rywala do siatki. Dobre stompy w wykonaniu Marka Samociuka, poszło jeszcze kolano przy rozerwaniu. Kamil Gawryjołek kontynuował niskie kopnięcia, Samociuk z łatwością przewrócił go podcięciem. “Mały” blokował przejścia rywala, ale Marek wykorzystał przewagę masy ciała i pracował z góry. Wrócił na nogi Gawryjołek, zajął mu plecy oponent, ale zrzucił go z siebie i sam zajął pełen dosiad! Mocne łokcie poszły na głowę Marka Samociuka! Potężne bomby spadają na jego głowę i ratuje się odwróceniem, tyle że Gawryjołek ciasno go trzyma! “Mały” kontynuuje obijanie głowy, aż sędzia przerywa!

Oficjalny wynik: Kamil Gawryjołek wygrywa przez TKO w 1. rundzie!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO