sobota, 10 grudnia, 2022
Strona głównaFame MMA"Don Kasjo" otwarty na walkę z Denisem! Komentuje awanturę z Szeligą: "Ustala...

„Don Kasjo” otwarty na walkę z Denisem! Komentuje awanturę z Szeligą: „Ustala sobie zasady do sytuacji. Albo się ich trzymasz, albo nie”

Kasjusz Życiński w ostatnim wywiadzie został zapytany o głośną aferę pomiędzy Denisem Załęckim i Piotrem Szeligą. Przyznał również, że jest otwarty na starcie z „Bad Boyem”.

Wspomniana awantura, do której doszło na gali FAME 16, odbiła się w sieci szerokim echem. Zarówno Denis, jak i „Szeli” opublikowali wiele wpisów oraz nagrania dotyczące całej sprawy. W konflikt włączył się nawet Mateusz Murański, który zaatakował Szeligę.

„Don Kasjo” otwarty na walkę z Denisem

Teraz o sprawę zapytany został Kasjusz Życiński. Już wcześniej pomiędzy freak fighterami doszło do mocnej wymiany zdań.

Denis to… Ja bym powiedział, że to jest ciekawy przypadek, bo jak go słuchasz, tych jego wywiadów, to tak tam bije głupotą, że aż uszy bolą. Ja się zastanawiam czy to jest spowodowane tym, że on w dzieciństwie omijał szkołę szerokim łukiem czy przez te sterydy – powiedział Kasjusz w wywiadzie dla MMA-Bądź na bieżąco.

Następnie przyznał, że jest otwarty na pojedynek – Jak chce, to zapraszam go teraz od razu po walce z „Popkiem”. Montujemy budkę telefoniczną, wchodzimy tak, żebym nie mógł uciekać. Żadnego limitu wagowego, żeby nie musiał rezygnować ze sterydów. Wchodzi i spuszczam z niego powietrze. Jak balonik wyfruwa.

Teraz w ostatniej rozmowie z TVreklama został najpierw zapytany o awanturę na gali FAME 16 i przyznał:

– Co to za afera? W kilku dorwali Szeligę, dostał kilka blach, takie normalne. Nic się tam nie stało. Denis jedynie sam się może zastanowić, czy on… Tak jak ktoś powiedział, on sobie ustala zasady do sytuacji. Albo się pewnych trzymasz zasad, albo nie. Nie interesuje mnie cała sytuacja. To ich sprawa. 

Następnie gdy został poruszony temat walki, potwierdził że jest otwarty na pojedynek na zasadach Denisa:

– No już przyjąłem te wszystkie jego warunki, żeby nie uciekać, małe rękawice. Raz mogę iść na te warunki, a potem nie chcę, żebyśmy gadali. Niech każdy idzie w swoją stronę. Ja mam co robić, jak widać, on też, ganiać na galach różnych ludzi. Mnie nie interesują jakieś takie… Tak, jak on to mówi. Nie będę dawał atencji.

Źródło: YouTube TVreklama

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!
Przemek Krautz
Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze

High League 5 – wyniki ważenia NA ŻYWO!

0
Wielka gala High League 5 już jutro, tj. 10 grudnia o godzinie 20:00. Dziś otrzymamy przedsmak w postaci media treningu i oficjalnej ceremonii ważenia. Po raz ostatni zobaczymy spotkania face to face przed walkami, a w tym oczywiście Mateusz "Don Diego" Kubiszyn vs. Damian Janikowski, Alberto vs. Paweł Tyburski, czy Dawid Załęcki vs. Vaso Bakocević. High League 5 - wyniki ważenia NA ŻYWO.