Niedziela, 23 Czerwca, 2024

(VIDEO) CIĘŻKIE KO już w 1. rundzie! Frankie Edgar skończony na koniec kariery!

Opublikowane 13 listopada 2022, 08:08
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Kolejną walką w karcie głównej UFC 281 było pożegnanie Frankiego Edgara. Były mistrz wagi lekkiej postanowił stoczyć jeszcze jedno starcie, a jego oponentem został Chris Gutierrez.

Ciężko być fanem UFC i nie znać postaci Frankiego Edgara. Wiecznie uważany za zbyt małego na wagę lekką Amerykanin w 2010 roku na UFC 112 kompletnie zdominował legendarnego B.J. Penna i sięgnął po koronę dywizji lekkiej, którą trzykrotnie obronił. Stracił ją jednak na rzecz Bensona Hendersona, a później spróbował swoich sił w kategorii piórkowej. Niestety w ostatnich latach “The Answer” radził sobie coraz gorzej i niejednokrotnie był nokautowany, czy to przez Cory’ego Sandhagena w zaledwie 28 sekund, czy ostatnio Marlona Verę przez front kick w 3. rundzie.

Fighterem, który stoczył ostatni taniec z Frankiem Edgarem był Chris Gutierrez. Amerykanin do pojedynku na UFC 281 wychodził na fali 3. kolejnych zwycięstw, z czego ostatnie odniósł w marcu bieżącego roku. Popularny “El Gupao” w największej federacji MMA na świecie przegrał tylko raz i miało to miejsce w debiucie w 2018 roku. Z 7. następnych walk wygrał w 6., a raz sędziowie orzekli remis.

Edgar vs. Gutierrez – RELACJA

Runda 1

Edgar nie forsuje od startu, daje atakować oponentowi, który straszy prostymi i low kickami. Zaczyna odpowiadać “The Answer”, ale zaraz obrywa serią zakończoną backfistem! I kolejne niskie kopnięcia w wykonaniu “El Guapo”. Frankie jest dużo wolniejszy, pozostaje w walce i posyła high kick, ale zaraz nadziewa się na kolano i zostaje znokautowany!

Oficjalny wynik: Chris Gutierrez wygrywa przez KO w 1. rundzie!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO