Marcin Najman odpowiada „Muranowi”! Zdradza nazwisko kolejnego rywala? „Ja się nigdy nie wycofałem z walki z tobą!”

Źródło: screenshot YouTube
fot. YouTube
Opublikowane 15 listopada 2022, 15:51
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Za nami pierwsza konferencja prasowa przed galą High League 5, na której pojawi się wypożyczony z Fame MMA Mateusz Murański. Młody „Muran” w jednym z wywiadów obraził Marcina Najmana, na co ten odpowiedział.

„Muran” powróci do klatki już 10 grudnia i stoczy swój 9 pojedynek w życiu. Najczęściej bił się na zasadach MMA i wygrał 4 z 6 pojedynków oraz w boksie, w którym poniósł dwie porażki. Najpierw przegrał z „Don Kasjo”, a następnie z doświadczonym zawodowym fighterem, Vaso Bakoceviciem.

Tym razem Mateusz Murański jest sporym faworytem, a pojedynek stoczy w formule K-1 w małych rękawicach. Da mu to dodatkową przewagę w pojedynku z Pawłem „Scarfacem” Bombą, który nie odniósł jeszcze żadnego zwycięstwa, za to zaliczył dwie bolesne porażki.

Jak przyznał w rozmowie z kanałem Fansportu TV młody „Muran” miał się zmierzyć z kimś innym.

No co, miała być ta walka, chyba każdy to wie, ale co. Marcin Najman ofajdał galoty no i nie ma go, jest bombka, która szybko pęknie.

Marcin Najman odpowiada Murańskiemu!

O walce „El Testosterona” zarówno z jednym, jak i drugim Murańskim mówiło się od dawna. Jeszcze przed FAME 15, gdzie Arkadiusz Tańcula pokonał zarówno Mateusza, jak i Jacka, zwycięzca tych pojedynków zdradził informację, że stary „Muran” stoczy walkę na High League z byłym pięściarzem.

Później ta narracja zmieniła się w kierunku walki Najman vs. Mateusz Murański, jednak do tego też nie dochodzi. Do „El Testosterona” doszły jednak szybko słowa freak fightera i w mocnych słowach odpowiedział mu na Twitterze. Jednocześnie wygląda na to, że w niedalekiej przyszłości dojdzie do planowanego pojedynku Najman vs. Jacek Murański!

Młody Murański, wsorzu jeden, co ty chcesz do ojca do Choroszczy dołączyć? Ja się nigdy nie wycofałem z walki z tobą! Twój ojciec nabrał odwagi, dlatego organizacja zmieniła mi ciebie na twojego upośledzonego ojca!

Kursy bukmacherskie na walkę Murański vs Bomba

Galę HIGH League 5 obstawić można tylko i wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start dla nowych użytkowników przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli pierwszy kupon będzie zwycięski gracz otrzymuje pełną wygraną, jeżeli zaś przegra – Fortuna zwraca wkład, maksymalnie do 600 zł na konto. Na kupon można dodać jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie okaże się nietrafione, zwrot postawionej kwoty wraca i można wykorzystać ją na dalszą grę.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO