piątek, 2 grudnia, 2022
Strona głównaHigh League(VIDEO) Awantura na konferencji! "Don Diego" zaatakowany przez Denisa Załęckiego!

(VIDEO) Awantura na konferencji! „Don Diego” zaatakowany przez Denisa Załęckiego!

Wczorajszego wieczoru doszło do pierwszej konferencji prasowej przed galą High Legaue 5, która odbędzie się już 10 grudnia. Poraz kolejny doszło do spięcia pomiędzy Mateuszem „Don Diego” Kubiszynem oraz Denisem Załęckim.

Znany z walk na gołe pięści i 3-krotny mistrz świata w kickboxingu, czyli popularny „Don Diego” powróci do świata freak fightów już w przyszłym miesiącu. Tym razem Mateusz Kubiszyn spotka się ze sportowcem z krwi i kości – brązowym medalistą olimpijskim, fighterem KSW, Damianem Janikowskim.

To nie tylko typowo sportowe zestawienie, lecz także niezwykle ciekawa walka pod kątem stylistycznym. Z jednej strony stanie doświadczony stójkowicz, który sukcesy odnosił zarówno korzystając z kopnięć, jak i teraz przy użyciu samych dłoni. Po drugiej zaś znajdzie się człowiek, który na pewno postara się pokazać przewagę zapasów!

-> Obstaw HIGH League 5!

Awantura na konferencji!

Na pierwszej konferencji prasową przed High League 5 pojawił się Denis Załęcki, który przyjechał wspierać swojego ojca, Dawida. „Crazy” w grudniu stoczy swoją drugą walkę we freak fightach.

Organizatorzy postanowili, że Dawid znajdzie się na tym samym panelu, co „Don Diego”, co musiało doprowadzić do licznych spięć. Zawodnik GROMDY wielokrotnie „podszczypywał” „Bad Boya” i oczywiście nie zabrakło wielokrotnego poruszenia konfrontacji z ostatniej gali Fame MMA 16 i uderzenia Piotra Szeligi.

Się podpruwa, fr*jerzyna. Ja nie jestem aktorem, jestem zwykłym chłopakiem z ulicy, jak coś masz, to powiedz to prosto w oczy, a nie ch*ja palisz przy kamerach i ochronie. Kogo ty z siebie robisz, pajacu?

„Don Diego” zachował spokój i powiedział tylko, że „nikogo z siebie nie robi” i o to samo zapytał „Bad Boya”. Ten z kolei wytknął dawnemu przeciwnikowi, że „zaraz będzie dzwonił do włodarzy, że Denis go bije”. Kubiszyn zaczął przedrzeźniać Torunianina i musiała zainterweniować ochrona! Rzeszowianin oberwał jednak puszkami stojącymi na stole.

Sytuację zobaczyć możecie poniżej.

YouTube video

Kursy bukmacherskie na galę HIGH League 5

Galę HIGH League 5 obstawić można tylko i wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start dla nowych użytkowników przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli pierwszy kupon będzie zwycięski gracz otrzymuje pełną wygraną, jeżeli zaś przegra – Fortuna zwraca wkład, maksymalnie do 600 zł na konto. Na kupon można dodać jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie okaże się nietrafione, zwrot postawionej kwoty wraca i można wykorzystać ją na dalszą grę.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!
Jakub Hryniewicz
Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze

(VIDEO) Janikowski usunąłby Murańskich z freak fightów! Opowiada, jak ich poznał:...

0
Za nami Rundki przed galą High League 5, w których udział wziął Damian Janikowski oraz Mateusz Kubiszyn. Zawodnik KSW zdradził, kogo chciałby usunąć z freak fightów.