Środa, 12 Czerwca, 2024

(VIDEO) Damian Janikowski wyzwany przez “Don Diego”! Kubiszyn wystawił się na kopnięcie rywala w ramach Movember!

Źródło: screenshot YouTube
fot. YouTube
Opublikowane 15 listopada 2022, 11:19
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Wczorajsza konferencja prasowa przed galą High League 5 po raz kolejny dowiodła, że o ile w świecie freak fightów często dochodzi do dymów, o tyle nie brak miejsca na istotne kwestie. Jedną z nich poruszył Mateusz “Don Diego” Kubiszyn.

Popularny “Don Diego” ma już za sobą debiut w High League. Przed kilkoma miesiącami pokonał on jednogłośną decyzją sędziów Denisa Załęckiego, po naprawdę wyrównanej walce. Mateusz Kubiszyn wrócił jeszcze do swojej macierzystej organizacji, GROMDY, gdzie po wyczerpującym boju udało mu się rozbić Vasyla Halycha.

Na High League 5 przeciwnikiem “Don Diego” będzie Damian Janikowski. Zawodnik KSW i brązowy medalista igrzysk olimpijskich w zapasach z Londynu ma dużo większe doświadczenie w klatce i oczywiście nie można zapominać o umiejętnościach w jego bazowej dyscyplinie. Kubiszyn to jednak typowy stójkowicz z sukcesami na arenie międzynarodowej. Zwiastuje to kapitalny pojedynek!

Mateusz Kubiszyn z ważnym przekazem!

“Don Diego” miał na konferencji prezent dla swojego rywala, w którym znajdowało się kilka artykułów spożywczych z jego rodzinnych stron oraz tajemnicze pudełko z… ugotowanymi jajkami.

Wszystko wyjaśniło się chwilę później w specjalnym materiale wideo (do obejrzenia poniżej). Mateusz Kubiszyn bierze czynny udział w kampanii “Movember”. Polega ona na tym, że przez listopad na całym świecie mężczyźni zapuszczają wąsy nie tylko na znak solidarności, lecz także w celu wzbudzenia zainteresowania otoczenia oraz, by zapoczątkować dyskusję na temat profilaktyki oraz zachorowalności na nowotwory prostaty oraz jąder.

“Don Diego” został wyzwany, by zbić jajko znajdujące się na łyżce w ustach drugiej osoby. Zawodnik swoją część zrobił i nominował do tego swojego oponenta, Damiana Janikowskiego. Olimpijczyk również wziął udział akcji w challengu. Jak mu poszło? Zobaczcie sami!

Kursy bukmacherskie na galę HIGH League 5

Galę HIGH League 5 obstawić można tylko i wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start dla nowych użytkowników przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli pierwszy kupon będzie zwycięski gracz otrzymuje pełną wygraną, jeżeli zaś przegra – Fortuna zwraca wkład, maksymalnie do 600 zł na konto. Na kupon można dodać jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie okaże się nietrafione, zwrot postawionej kwoty wraca i można wykorzystać ją na dalszą grę.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO