Sobota, 15 Czerwca, 2024

(VIDEO) Awantura pomiędzy Murańskim i “Tarzanem”! Jest nagranie zza kulis High League

Fot. Twitter
Opublikowane 17 listopada 2022, 15:03
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Podczas ostatniej konferencji doszło do awantury pomiędzy Mateuszem Murańskim i “Tarzanem”. Najpierw zawodnicy jedynie odnieśli się do sprawy w wywiadach, teraz do sieci trafiło nagranie.

W miniony poniedziałek odbyła się konferencja przed galą High League 5, na której swój pojedynek stoczy Mateuszem Murański. Zmierzy się on z Pawłem Bombą w formule K-1 na małe rękawice. Podczas ich konfrontacji było naprawdę gorąco i doszło nawet do awantury.

Awantura za kulisami High League

Kolejne awantura miała miejsce już po ich panelu za kulisami. Tym razem Murański nie poszarpał się jednak ze “Scarfacem”, a innym zawodnikiem High League “Tarzanem”. Zanim do sieci trafiło nagranie, obaj opowiedzieli o wszystkim w wywiadach dla TVreklama.

“Tarzan” przyznał, że to on sprowokował Murańskiego, gdyż jest pomiędzy nimi niewyjaśniona sprawa:

– Mieliśmy konflikt od dłuższego czasu. Kiedyś byliśmy przyjaciółmi, pokłóciliśmy się, nie wyjaśniliśmy tej sprawy. Wisiało coś w powietrzu, były wymiany na Instagramie. Źle się on zachował, źle ja w jednej sytuacji. Pierwszy raz się widzieliśmy od roku, poszła wymiana zdań i niepotrzebnie… Ale wisiało w powietrzu.

– Fizycznie on, słownie ja go chyba trochę sprowokowałem, bo powiedziałem jedno zdanie, które mogło go wyprowadzić z równowagi, ale nie mogłem się powstrzymać ze względu, że uraził trochę moją dumę. Musiałem to z siebie wyrzucić.

Następnie Murański tak odniósł się do całej sprawy:

– Podszedł do mnie, przyłożył głowę, powiedziałem: “Odejdź ode mnie”. Podszedł drugi raz, za trzecim go odepchnąłem. Ja mam cienki lont, więc mi dużo po prostu nie trzeba. Mocno poleciał w barierki i mógł je porozwalać. (…) Ja go odepchnąłem i nic więcej się nie wydarzyło, bo wstąpił ochroniarz. Tam nie było żadnego zwarcia.

Teraz gdy do Internetu trafił materiał, możemy zobaczyć, jak rzeczywiście “Tarzan” zaczepia Murańskiemu. Gdy przechodził obok, rzucił w jego stronę – Co się patrzysz kurwa? – na co “Muran” odpowiedział – My się znamy? Chyba nie.

Chwilę później doszło do bezpośredniej konfrontacji i Murański odepchnął “Tarzana”. Szybko wkroczyła między nich ochrona, która próbowała ich rozdzielić:

Źródło: YouTube/Twitter

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO