Środa, 12 Czerwca, 2024

(VIDEO) Pierwsze słowa Szpilki po operacji! Otrzymał wsparcie od niedoszłego rywala: “Ja już po i chyba wszystko jest ok”

Fot. Instagram
Opublikowane 17 listopada 2022, 10:46
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Niestety hitowy main event KSW 78 został odwołany z powodu kontuzji Artura Szpilki. Były pięściarz na swoich social mediach przekazał, że jest już po operacji.

“Szpila” miał powrócić do klatki w styczniu 2023 roku i zmierzyć się z Arkadiuszem Wrzoskiem. Na tej samej gali w akcji zobaczymy m.in. Michała Materlę. Co ciekawe, będzie to dopiero jego trzeci pojedynek przed własną publicznością w Szczecinie. Na karcie walk znalazło się również zestawienie Tomasza Romanowskiego oraz Radosława Paczuskiego.

Artur Szpilka już po operacji

Najbardziej wyczekiwana walka została jednak odwołana, gdyż Szpilka doznał kontuzji pleców. Skorzystał z blokady, jednak nie była ona w stanie mu pomóc i ból uniemożliwił mu przygotowania do walki. Po konsultacji z lekarzem jeszcze wczoraj, krótko po oficjalnej informacji ze strony federacji KSW przeszedł operację.

Jestem właśnie w szpitalu, będę miał operację i niestety moja walka z Wrzoskiem się nie odbędzie, ponieważ nabawiłem się kontuzji pleców. Myślałem, że pomoże blokada, wziąłem to dwa tygodnie temu. Niestety nie wyszło, bardzo boli, nawet jak leżę, jest promieniowanie do nogi, więc razem z doktorem podjęliśmy decyzję, że muszę być operowany, na całe szczęście udało się to dzisiaj. Niestety walka z Arkiem w tym terminie się nie odbędzie – wyjaśnił na swoim Instagramie.

Dodał także nagrania na Instastory chwilę przed i po operacji – Czekam na operację i zaraz wyjeżdżam na blok operacyjny, mam nadzieję że wszystko będzie dobrze – kilka godzin później przekazał, że wszystko jest w porządku – No słuchajcie, ja już po operacji i chyba wszystko jest ok, będę jeszcze pod narkozą. Czuję się taki przyrąbany.

Walka z Wrzoskiem, która została odwołana, prawdopodobnie odbędzie się w innym terminie. Sam niedoszły rywal napisał na Instagramie, że nie może doczekać się starcia. Szpilka otrzymał również słowa wsparcia od wielu kibiców czy innych sportowców, w tym m.in. Macieja Sulęckiego, zawodnika KSW Radosława Paczuskiego, a także reprezentanta Polski Kamila Grosickiego.

Źródło: Instagram

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO