Piątek, 19 Lipca, 2024

Mocne nagranie Jorge Masvidala! Padła propozycja walki! “Z miłą chęcią spuszczę ci wp***dol, Gilbert”

Źródło: screenshot YouTube
fot. YouTube
Opublikowane 18 listopada 2022, 10:46
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Zagotowało się pomiędzy Jorge Masvidalem i Gilbertem Burnsem! Brazylijczyk zarzucił “Gamebredowi”, że ten unika walki, a Amerykanin odpowiedział mocnym nagraniem.

Jedną z najbardziej medialnych gwiazd UFC, Jorge Masvidala, po raz ostatni oglądaliśmy na UFC 272, gdy Amerykanin spotkał się ze swoim największym wrogiem – Colbym Covingtonem. Popularny “Chaos” na przestrzeni 5. rund nie dał najmniejszych szans dawnemu koledze z maty.

Zdawało się, że dwukrotny pretendent do pasa mistrzowskiego wagi półśredniej w kolejnym pojedynku spotka się z Gilbertem Burnsem. Brazylijczyk jednak przed kilkoma dniami zamieścił na Twitterze wpis, w którym stwierdza, że “Gamebred” go unika.

Chcę dać wszystkim znać, że UFC zaoferowało mi walkę z Jorge Masvidalem trzykrotnie. Pierwszą datą był 12 listopada. Powiedział, że potrzebuje więcej czasu, więc zaproponowali 10 grudnia. Twierdzi, że zmierzy się ze mną w Brazylii [gala UFC 283, styczeń 2023 – red.] i właśnie odmówił po raz kolejny! Wygląda na to, że B z pasa BMF nie oznacza “najgorszego”.

Jorge ma zapchany kalendarz, jednakże znalazł chwilę, by odpowiedzieć “Durinho” i zaproponował nową datę: marcową galę, która będzie miała miejsce w Londynie. Wówczas ma dojść do pierwszej obrony pasa mistrzowskiego Leona Edwardsa przeciwko Kamaru Usmanowi.

Wybaczcie, że znikłem. Wasz chłopak głosił swoje słowo, robił swoje i upewniał się, że ten kraj może być tak bezpieczny, jak to tylko możliwe. Kocham was wszystkich i z lewa i z prawa. Wybory się skończyły, więc mogę się skupić na innych rzeczach, jak ja sam i bycie samolubem, więc odniosę się do tej małej dzi*ki, na którą zwykle nie mam czasu, ale dziś ci go trochę poświęcę, Gilbert.

Hunter [Campbell], jak to oglądasz, to czy może przekazać tej dzi*ce, że nigdy nie zgodziłem się na listopad,, grudzień, ani styczeń? Miałem sprawy w sądzie, sporo innych rzeczy i nie miałem jak się zdecydować, z kim zawalczę. Dziś mam lepsze wieści, wiesz? Jak chcesz mieć skopaną d*pę wtedy, gdy Leon Edwards stanie do obrony swojego p***dolonego pasa w Anglii, to z miłą chęcią spuszczę ci wp***dol, Gilbert.

Jak nie, to zamknij k**wa mordę, bo jesteś c*pą i nic mi nie zrobisz, jak mnie spotkasz na ulicy, czy w klatce – obaj to wiemy. Poprosisz mnie o zdjęcie i powiesz, że “to takie tam p***dolenie i to tylko dla sprzedaży PPV”. Więc się, k**wa, zamknij.

Wspomniana sprawa sądowa może się tyczyć wspominanego Covingtona. Niedługo po walce obu panów Masvidal zaatakował Colby’ego w miejscu publicznym, a chwilę później został aresztowany przez policję.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO