Piątek, 19 Lipca, 2024

Wojciech Gola zdradza nazwisko rywala “Ferrariego”?! “To będzie najważniejsza walka w jego karierze, można to już powiedzieć”

Źródło: screenshot YouTube/High League
fot. YouTube/High League
Opublikowane 19 listopada 2022, 16:02
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Niewykluczone, że Fame MMA da Amadeuszowi “Ferrariemu” to, o co prosi od wielu tygodni! Dowiedzieć się tego można z jednego z najnowszych wywiadów Wojciecha Goli.

Na ten moment Roślik w formule MMA wygrał 5 z 8 pojedynków. Jedną porażkę zanotował jednak po dyskwalifikacji, najpierw znokautował Adriana Polaka, a następnie wyprowadził nielegalnego soccer kicka. Na swoim koncie ma zwycięstw z Sylwestrem TkoczemMateuszem Gąsiewskim„Filipkiem”, a na przestrzeni ostatnich kilku tygodni brutalnie skończył Pawła Bombę oraz „Hejtera”.

Popularny “Ferrari” od dawna upomina się jednak o walkę ze sportowcem z krwi i kości. Mowa tu o Kamilu Łaszczyku, zawodowym pięściarzu z rekordem 33-0, który 12. walk w karierze wygrywał przez KO.

Wojciech Gola zdradza rywala “Ferrariego”?!

Niewykluczone, że popularny “Szczurek” dogadał się z Fame MMA i już niedługo wejdzie do świata freak fightów! Tak można zrozumieć ostatnią wypowiedź władarza federacji, Wojciecha Goli.

“WG” udzielając wywiadu Mateuszowi Kaniowskiemu z okazji pierwszego wydarzenia “MOVE” wytłumaczył nieobecność Amadeusza Roślika. “Ferrari” miał być jednym z zawodników w drużynie Goli.

Nie no ogólnie Amadi to trochę nie pomyślał, bo poleciał na wakacje. Zasłużył na to oczywiście, żeby odpocząć no i właściwie on wraca chyba jutro. No wiesz może nie ogarnął, że będzie jakiś media trening, konferencja., no więc jakby.. no i też ma walkę u nas. To jest drugi czynnik.

Z jego menadżerem rozmawialiśmy, który sam do nas zadzwonił, że to może nie jest najlepszy pomysł, bo to będzie największa walka, najważniejsza walka w jego karierze, można to już powiedzieć. Więc nie chcieliśmy ryzykować i narażać go na kontuzje, więc taka decyzja.

Dziennikarz dopytał, czy wszystko zostało ustalone z Kamilem Łaszczykiemb? Włodarz FAME ugryzł się w język i zachował powściągliwość w dalszej wypowiedzi:

– Powiedziałem bardzo ważna walka, ale czy to będzie Łaszczyk? Zobaczymy. No, czas pokaże.

MOVE 1 odbędzie się już dziś wieczorem. Wszyscy zainteresowani kursami bukmacherskimi na to wydarzenie znajdą je poniżej.

Kursy bukmacherskie na MOVE 1

Galę MOVE 1 obstawisz u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS i ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO