Piątek, 19 Lipca, 2024

Lewicowa działaczka atakuje Roberta Lewandowskiego. Mocne odpowiedzi osób związanych z piłką nożną!

Źródło: screenshot YouTube
fot. YouTube
Opublikowane 21 listopada 2022, 15:07
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Aktywistka partii Razem, Dorota Spyrka, skomentowała w social mediach wpłatę na akcję charytatywną, jakiej dokonali Robert i Anna Lewandowscy. Działaczka nie przewidziała chyba jednak reakcji, jaką jej wpis może wywołać.

-> Mecze FIFA World Cup 2022 obstawisz TUTAJ!

Niedawno pojawiła się w mediach informacja o tym, że najlepszy obecnie polski piłkarz, Robert Lewandowski, wraz z żoną Anną wpłacili na Centrum Zdrowia Dziecka kwotę pół miliona złotych. To oczywiście ogromna suma, która pozwoli placówce na wymagany remont.

O ile zazwyczaj w świecie docenia się gest, o tyle często spotyka się to z krytyką, nawet absurdalną. Wpłatę piłkarza FC Barcelony skomentowała na Twitterze działaczka partii Razem, Dorota Spyrka.

Aktywistka, podobnie jak przed kilkoma miesiącami kontrowersyjna Maja Staśko, zajrzała do portfela Roberta Lewandowskiego. Jak można przeczytać we wpisie pani Doroty, wpłacona suma to przecież zaledwie niewielki procent tego, co zarabia.

Robert Lewandowski wpłacił 500 000 zł na Centrum Zdrowia Dziecka. Robert Lewandowski zarabia 637 262,60 zł dziennie. To 13 807 356,25 zł w ciągu miesiąca. 500 tys. to 3,6% jego miesięcznych zarobków.

Mocne komentarze w odpowiedzi

Wpis Doroty Spyrki nie mógł nie obejść się bez komentarzy osób związanych z piłką nożną, choć nie tylko. Słowa aktywistki skomentowali między innymi dziennikarze Tomasz Ćwiąkała i Krzysztof Stanowski, czy polski bramkarz Rafał Gikiewicz.

A ty wpłaciłaś 0,5% swoich miesięcznych zarobków? Za chwilę takimi postami doprowadzisz do tego, że piłkarze przestaną uczestniczyć w akcjach charytatywnych. Obrzydliwe – napisał były komentator Eleven Sports, obecnie związany ze stacją Canal+.

To taka specyficzna forma podziękowań dla niego czy jest Pani głupia? – dodał od siebie jeden z założycieli Kanału Sportowego.

Nie licz pieniędzy innych i nie żyj ich życiem!Wpłać 10 zł sama.Specjalistka od oceniania innych – napisał goalkeeper FC Augsburg.

Robert Lewandowski znalazł się oczywiście w kadrze Polski na Mistrzostwa Świata 2022 w Katarze. Biało-czerwoni swój mecz rozegrają już we wtorek, 22 listopada. Początek o godzinie 17:00.

Obstaw Mistrzostwa Świata FIFA w Fortunie!

Wszystkie mecze mistrzostw świata obstawić można u bukmachera eFortuna.pl! Na start dla nowych użytkowników przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli pierwszy kupon będzie zwycięski gracz otrzymuje pełną wygraną, jeżeli zaś przegra – Fortuna zwraca wkład, maksymalnie do 600 zł na konto. Na kupon można dodać jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie okaże się nietrafione, zwrot postawionej kwoty wraca i można wykorzystać je na dalszą grę.

-> Odbierz BONUS na mecz Polska vs Meksyk

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments