Środa, 24 Lipca, 2024

Nie żyje gwiazdor serialu Power Rangers. Miał perfekcyjny rekord w MMA

fot. Instagram
Opublikowane 21 listopada 2022, 10:43
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Przykre wieści doszły do nas zza Oceanu. Jason David Frank, zawodnik MMA i aktor znany z roli pierwszego zielonego Power Rangera, Tommy’ego Olivera’zmarł w wieku 49 lat.

Urodzony w 1973 roku Kalifornijczyk szerszej publiczności dał się poznać w oryginalnej serii Mighty Morphin Power Rangers, gdzie zaczął występować jako Tommy Oliver w 1993 roku. Aktor powracał raz za razem odgrywając mniejszą lub większą rolę.

Jason David Frank w prawdziwym życiu zawsze wykazywał niezwykłe zainteresowanie sportami walki. Trenował różne karate, Taekwondo, oraz Judo – we wszystkich tych sztukach miał czarny pas, a do tego należy doliczyć też fioletowy pas w brazylijskim jiu-jitsu.

Amerykanin w 2010 roku w przeciągu niecałych 4 miesięcy stoczył 4 amatorskie walki w MMA. Za każdym razem wygrywał przed czasem, dwukrotnie poddając i nokautując oponentów. W sierpniu 12 lat temu zadebiutował w zawodowstwie, poddając w zaledwie 46 sekund Jose Roberto Vasqueza.

Najprawdopodobniej Jason David Frank popełnił samobójstwo. O śmierci aktora i zawodnika MMA poinformował jego wieloletni agent, Brian Butler. Po kilku godzinach dodał kolejny wpis ze zdjęciami podopiecznego skierowany do wszystkich, którzy cierpią na depresję.

Z wielkim smutkiem przyjąłem wiadomość o odejściu mojego przyjaciela i klienta, Jasona Davida Franka. (…) Był prawdziwym mistrzem sztuk walki i miałem przyjemność być jego menedżerem w walkach, w których brał udział. Jeśli znacie kogoś, kto cierpi na depresję, sprawdźcie co u nich.

– Jeśli ktoś, kogo znasz, albo ty sam myślisz o samob*jstwie, zadzwoń na Linię Zapobiegania Samob*jstwom pod numerem 988

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments