Poniedziałek, 4 Marca, 2024

(VIDEO) Okniński przerywa konferencję Prime z piłą łańcuchową w rękach! „Tak pałkę rozwalimy! Łaaaa!”

Fot. YouTube
Opublikowane 21 listopada 2022, 23:59
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Mirosław Okniński robi dymy przed galą Prime Show MMA 4! Przyszedł na konferencję z piłą łańcuchową i pokazał, jak Norman Parke zostanie zniszczony w klatce!

Już w sobotę odbędzie się czwarta edycja Prime Show MMA, podczas której do klatki powróci „Stormin”. Były zawodnik takich federacji jak KSW czy UFC stoczy kolejną walkę freakową. Ponownie zmierzy się ze sporo większym od siebie przeciwnikiem.

Trener Okniński przerywa konferencję Prime!

Tym razem rywalem Parke będzie Adam Okniński, syn jednego z najlepszych w Polsce trenerów MMA. „Stormin” będzie tutaj miał ogromną przewagę doświadczenia, gdyż ma za sobą 39 zawodowych pojedynków, w tym 30 zwycięstw. Okniński natomiast stoczył 6 profesjonalnych walk i wygrał 4 razy.

Okniński nie przepuścił okazji na zrobienie dymów i wparował na konferencję z piłą łańcuchową w rękach. Następnie przepiłował kij baseballowy i wykrzyczał – Tak pałkę rozwalimy! Nie ma zabawy, będzie walka! Jedziemy! Będzie bity! Będzie leżał! Będzie płakał!

Natomiast Adam dał w prezencie swojemu rywalowi przepiłowany kawałek kija baseballowego. Nagranie z całego zdarzenia możesz znaleźć poniżej:

Sprawdź wywiad z trenerem Oknińskim po konferencji Prime Show MMA i awanturze z Anną Andrzejewską:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments