Czwartek, 18 Lipca, 2024

(VIDEO) Tańcula w świetnej formie! Prezentuje nagrania z przygotowań do walki o pas

Fot. Instagram
Opublikowane 21 listopada 2022, 14:07
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Arkadiusz Tańcula jest w trakcie przygotowań do kolejnego pojedynku w FAME. Tym razem stanie do walki o mistrzowski tytuł.

“Aroy” ma już za sobą 8 freakowych pojedynków, w tym 7 zwycięstw. Nie wszystkie toczył jednak w normalnej formule MMA. Dwukrotnie zmierzył się z Jackiem Murańskim w klatce rzymskiej i nie dał mu najmniejszych szans, w obu pojedynkach brutalnie go rozbijając.

Pokonał natomiast takich rywali jak Dariusz Sierhej, Alan Kwieciński, Marcin Malczyński i dwukrotnie wygrał z Mateuszem Murańskim oraz jego ojcem. Poniósł porażkę jedynie w starciu z Pawłem Tyburskim.

Tańcula przygotowuje się do walki o pas

Jakiś czas temu freak fighter zapowiedział, że ma ambitne plany i zamierza zdobyć dwa mistrzowskie tytuły. Najpierw w pierwszej walce na FAME 17 zmierzy się z Maksymilianem Wiewiórką o zwakowany pas kategorii średniej, czyli do 84 kg. Następnie chciałby zejść do dywizji półśredniej, gdzie aktualnym mistrzem jest również “Wiewiór”.

Oznacza to, że być może zobaczymy dwa pojedynku pomiędzy Tańculą i Wiewiórką, którzy zmierzą się najpierw o pas wagi średniej, a następnie półśredniej.

Dla “Aroya” to jeden z najważniejszych pojedynków FAME. Wcześniej w klatce wyjaśniał głośne konflikty, jednak teraz po raz pierwszy stanie do walki, której stawką jest pas największej polskiej federacji freakowej.

Na swoich social mediach Tańcula ponownie pokazał, jak przygotowuje się do walki. Opublikował na Instagramie nagranie z klubu Grappling Kraków.

Źródło: Twitter

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO