Czwartek, 18 Kwietnia, 2024

(VIDEO) Wielkie kolejki przed meczem Anglia-Iran! Tysiące kibiców ominęło początek meczu!

Źródło: screenshot Twitter
Opublikowane 21 listopada 2022, 15:32
przez Jakub Hryniewicz
0
0

Wczoraj rozpoczęte mistrzostwa świata w Katarze wywołują niemałe emocje. Do kolejnej wpadki organizacyjnej doszło dziś przed meczem Anglia-Iran.

-> Mecze FIFA World Cup 2022 obstawisz TUTAJ!

“Lwy Albionu” mierzą się z Iranem w ramach grupy B mistrzostw świata FIFA, które odbywają się w Katarze. Jeszcze dziś o godzinie 20:00 na boisku spotkają się ze sobą dwie kolejne ekipy: USA oraz Walia.

Mistrzostwa świata w piłce nożnej to święto, na które co 4 lata najbardziej czekają angielscy kibice. Niestety pierwszego spotkania ich ekipy nie będą wspominać najlepiej, a wszystko przez problemy organizacyjne.

Ogromne kolejki tuż przed meczem!

Katarski Mundial wywołuje ogromne kontrowersje praktycznie już od samego ogłoszenia gospodarza. Ze względu na wysokie temperatury latem turniej został przełożony na późną jesień, a przy budowie stadionów zginęło wiele osób.

W social mediach z kolei głośno zrobiło się tuż przed spotkaniem Anglia-Iran. Na Twitterze zaczęły krążyć nagrania ogromnych, wielotysięcznych kolejek kibiców, którzy oczekiwali na wejście na Khalifa International Stadium w Dosze.

Niestety, ale są i spore problemy. Na chwilę przed meczem kolejka, która pewnie zajmie kilka godzin! System biletowy i aplikacje nie działają, a tylko z nimi da się wejść. W kasach wydawane są drukowane wejściówki, ale jedna osoba zajmuje z 20 minut. A w kolejce tysiące… – napisał będący na miejscu użytkownik o nicku BuckarooBonzai.

Sytuacja niewiele zmieniła się na pół godziny przed początkiem spotkania. Wszystko związane było z aplikacją FIFA, na której znajdują się bilety.

Nie wiem, co tu się dzieje, ale KAŻDE wejście na stadion Khalifa jest zablokowane, we WSZYSTKICH kolejki na kilka tysięcy ludzi… Do początku meczu mniej, niż 30 minut.

Jak podał jeden z angielskich dziennikarzy, z bramek podawana była informacja, iż zeskanowania biletów niezbędny jest włączony bluetooth. Inny z kolei napisał, iż na 2 minuty przed początkiem meczu, siedzenia zdawały się być w dużej większości zajęte.

Obstaw Mistrzostwa Świata FIFA w Fortunie!

Wszystkie mecze mistrzostw świata obstawić można u bukmachera eFortuna.pl! Na start dla nowych użytkowników przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli pierwszy kupon będzie zwycięski gracz otrzymuje pełną wygraną, jeżeli zaś przegra – Fortuna zwraca wkład, maksymalnie do 600 zł na konto. Na kupon można dodać jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie okaże się nietrafione, zwrot postawionej kwoty wraca i można wykorzystać je na dalszą grę.