Piątek, 19 Lipca, 2024

Martin Lewandowski zdradza, co z Arkadiuszem Wrzoskiem! “Jest to kwestia do rozważenia”

Źródło: screenshot Instagram/YouTube
fot. Instagram/YouTube
Opublikowane 22 listopada 2022, 11:43
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Jeden z współwłaścicieli KSW, Martin Lewandowski, wypowiedział się na temat sytuacji Arkadiusza Wrzoska. Warszawiakowi wypadł przed kilkoma dniami rywal, z którym miał zmierzyć się na gali XTB KSW 78.

Za niespełna miesiąc odbędzie się XTB KSW 77, gdzie Mariusz Pudzianowski zmierzy się z Mamedem Khalidvoem, a już w styczniu odbędzie się kolejna hitowa gala. Na XTB KSW 78 w Szczecinie miało dojść do walki Arkadiusz Wrzosek vs. Artur Szpilka.

Kibice byli oczywiście zachwyceni takim zestawieniem, jednak szybko okazało się, że będą musieli obejść się smakiem. Były pretendent do pasa WBC wagi ciężkiej przegrał z bólem kręgosłupa i musiał poddać się operacji. To eliminuje go na dłuższy okres z jakiejkolwiek aktywności.

Martin Lewandowski zapewnia: Wrzosek zostaje na karcie!

W programie Klatka po klatce gościł ostatnio Martin Lewandowski, który został zapytany o sytuację Arkadiusza Wrzoska względem styczniowej gali XTB KSW 78. Współwłaściciel KSW zapewnił, że plan jest taki, by kickbokser pozostał w karcie walk, ale nie wyklucza tego, że jego pojedynek może zostać odsunięty w czasie.

Arek Wrzosek zostaje na karcie. Może być tak, bo jeszcze mam taki pomysł, że może o miesiąc opóźnimy tę walkę, ale nie po to, aby zawalczył z Arturem. “Szpila” wypadnie nam z jakichkolwiek zestawień na trzy miesiące minimum, a ja zakładam, że na pół roku – dodał też promotor wyjaśniając sytuację Szpilki.

Mówię: styczeń albo luty. To jest tylko to. Już jakiś tam przeciwnik jest przymierzany do niego. Ciekawy. Chłopaki się znają, okazuje się. Tyle. Poczekajcie jeszcze chwilę na ogłoszenie, bo jeszcze to jest za świeży temat.

Zawsze pozostaje też pozostaje jeszcze jedna opcja. Chodzi tu oczywiście o Tomasza Sararę, który nie może przeboleć porażki z Wrzoskiem na KSW 73. Krakowianin jest przekonany o tym, iż może pokonać warszawskiego fightera.

Okazuje się, że sam Sarara odezwał się do włodarzy KSW z propozycją rewanżowego starcia z Arkiem. Co na to Martin Lewandowski?

– Jest to jedna z opcji. Tomasz wrócił z tym tematem wczoraj. Powiem szczerze, że drogi obu panów widziałem teraz na innych ścieżkach, ale w tej sytuacji jest to kwestia do rozważenia. Choć… powiem szczerze, mam inny pomysł.

Kursy bukmacherskie na galę XTB KSW 78

Całą galę KSW 78 obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano dla Was specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, a jeśli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli typerskie przeczucie Cię zawiedzie przy okazji KSW 78, otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO