Piątek, 12 Lipca, 2024

(VIDEO) Awantura pomiędzy trenerem Oknińskim i Anną Andrzejewską! “Za dużo bierzesz sterydów! Znam się na tym, słyszę twój głos”

Fot. YouTube
Opublikowane 22 listopada 2022, 10:50
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Za nami mocno kontrowersyjna konferencja poprzedzająca galę Prime Show MMA, podczas której doszło do awantury pomiędzy trenerem Mirosławem Oknińskim i jedną z zawodniczek.

Podczas sobotniej gali w klatce zobaczymy Adama, syna trenera. Powróci on po bardzo długiej przerwie i stanie przed dużym wyzwaniem, gdyż zmierzy się z Normanem Parke. Okniński będzie miał przewagę warunków fizycznych, jednak umiejętności i doświadczenie są po stronie Irlandczyka.

Awantura na konferencji

W trakcie konferencji Mirosław postanowił zrobić show i wszedł z piłą łańcuchową w rękach, którą przepiłował kij baseballowy, że zaprezentować, jak w klatce zostanie zniszczony Parke. Nagranie z tego możesz znaleźć tutaj – (VIDEO) Okniński przerywa konferencję Prime z piłą łańcuchową w rękach! „Tak pałkę rozwalimy! Łaaaa!”

Po chwili doszło do mocnej awantury pomiędzy trenerem i Anną Andrzejewską, która stanie do walki z byłą mistrzynią świata w boksie Ewą Piątkowską. Z jednej i drugiej strony padły mocne słowa. Okniński oskarżył freak fighterkę o stosowanie dopingu:

– Uważam, że kulturystyka zmienia kobietę w mężczyznę! (…) Jestem przeciwnikiem sterydów i za dużo bierzesz sterydów. Znam się na tym, słyszę twój głos. Czy większość kobiet ma taki głos normalnie? – mówił Okniński, po czym doszło do wymiany zdań, którą zagłuszała inna krzycząca freak fighterka.

Poniżej znajdziesz zarówno nagranie z kłótni, jak i wywiad z trenerem Oknińskim, który po konferencji na gorąco skomentował awanturę:

Nagranie z awantury na konferencji Prime Show MMA:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments