sobota, 10 grudnia, 2022
Strona głównaPRIME SHOW MMANorman Parke nie zawalczy na Prime MMA 4! Wycofuje się dwa dni...

Norman Parke nie zawalczy na Prime MMA 4! Wycofuje się dwa dni przed galą!

Norman Parke na swoich social mediach potwierdził, że nie dojdzie do pojedynku, jaki miał stoczyć podczas sobotniej gali z Adamem Oknińskim.

„Stormin” to zawodnik, który wielokrotnie sprawiał sporo problemów organizacjom i nie dogadywać się z włodarzami. Między innymi był w konflikcie z szefami KSW, przez co w ostrych słowach obrażał Martina Lewandowskiego. Następnie za nieprzestrzeganie zapisów kontraktu został zwolniony z FAME. Teraz kilka dni przed galą ogłosił, że nie weźmie w niej udziału.

Norman Parke nie zawalczy na Prime Show MMA 4!

Jak wiadomo, chodzi o wagę rywala. Temat ten został już poruszony podczas ostatniego programu Zadyma, kiedy to Parke stwierdził, że dogadywał się na całkiem inne warunki. Oświadczył, że jeśli rywal nie będzie ważył w dniu walki maksymalnie 100 kilogramów, to do pojedynku nie dojdzie.

W klatce może wydarzyć się wszystko. Jeżeli dajesz kogoś cięższego o 25 kilogramów ode mnie, to może wydarzyć się krzywda – tłumaczył Parke.

Następnie ze studia skontaktowano się z menedżerem Adama Oknińskiego. Zapewniał on, że nie było mowy o takich warunkach, zawodnik miał jedynie ważyć 100 kg w dniu oficjalnego ważenia, a nie walki:

– My w kontrakcie mieliśmy zawarte, że jest 100 kg. Dziś zaczęliśmy o tym rozmawiać, no i też oglądam tę konferencję i nie wiem jak odpowiedzieć. Kontrakt przygotowaliśmy tak, że Adam będzie ważył 100 kilogramów, ale nigdy nie było rozmów, że to będzie w dniu walki.

W odpowiedzi wyjaśnił, że sytuacja miała wyglądać tak samo jak w walce z Szeligą. On też musiał wypełnić limit w dniu walki:

– Wychodzą tu kłamstwa… w momencie, w którym on będzie ważył w piątek 100 kg, to w sobotę będzie ważył ile 107-109? Oni o tym dobrze wiedzieli wcześniej. To taka sama sytuacja, jak przy walce z Szeligą na FAME MMA, gdzie było ustalone, że on ma ważyć w dniu walki 100 kg. Te Polskie kontrakty są pochrzanione, każdy tłumaczy je na swój sposób, mam wyje***e. Mam nadzieję, że Adam dostanie walkę z kimś innym, ale to nie będę ja.

Wygląda na to, że zawodnicy nie doszli do porozumienia i Parke ostatecznie zdecydował się wycofać z walki, co ogłosił za pośrednictwem social mediów. Tym razem jednak wpis nie został usunięty tak jak miało to miejsce wielokrotnie w przeszłości, kiedy np. kończył karierę, czy odmawiał udziału w galach.

– Z przykrością ogłaszam, że moja walka na Prime MMA w tym tygodniu została odwołana. Życzę wszystkim powodzenia w walkach!

Warto jednak poczekać na oficjalne ogłoszenie ze strony federacji. Być może będzie ona w stanie dogadać się z Irlandczykiem i ten ostatecznie zawalczy na gali Prime Show MMA 4.

Źródło: Instagram

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!
Przemek Krautz
Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze

High League 5 – wyniki ważenia NA ŻYWO!

0
Wielka gala High League 5 już jutro, tj. 10 grudnia o godzinie 20:00. Dziś otrzymamy przedsmak w postaci media treningu i oficjalnej ceremonii ważenia. Po raz ostatni zobaczymy spotkania face to face przed walkami, a w tym oczywiście Mateusz "Don Diego" Kubiszyn vs. Damian Janikowski, Alberto vs. Paweł Tyburski, czy Dawid Załęcki vs. Vaso Bakocević. High League 5 - wyniki ważenia NA ŻYWO.