Wtorek, 23 Lipca, 2024

Groźby w kierunku 16-letniej córki Dany White’a! Prezydent UFC szybko znalazł sprawcę!

fot. YouTube
Opublikowane 25 listopada 2022, 09:38
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Na przestrzeni ostatnich kilku dni sporo strachu najadł się Dana White. Prezydent UFC podzielił się ze swoimi fanami screenami z groźbami skierowanymi do jego córki.

Dana White bywa różnie odbierany przez media branżowe, jak i samych zawodników. Nie każdy może się zgadzać ze sposobem myślenia, czy działania prezydenta największej federacji MMA, jednak nie ma co ukrywać – nie ma na świecie drugiego takiego promotora.

W środowy wieczór Dana White, który jest bardzo aktywny na swoim Instagramie, podzielił się screenami z groźbami, które zostały skierowane do niego oraz jego córki, Savannah. Prezydent UFC liczył, że w ten sposób szybko zidentyfikują, kto kryje się za grożącym użytkownikiem o nicku @loganmurphyfuctheufc.

Czy ktokolwiek z was zna ten wredny kawał g*wna o nicku @loganmurphyfuctheufc, jeśli tak, to proszę was o jak najwięcej informacji na jego temat. Chce atencji? To ją dostanie – napisał White, którego screeny opublikował portal MMA Mania.

Wystarczyło zaledwie kilka godzin. Dana usunął powyższe ujęcia i zamieścił nowy (później również usunięty) post z napisem “MAMY GO”. Sprawcą całego zajścia okazał się być zawodnik MMA, Brandon Bender.

35-letni fighter z rekordem 12-2 walczył między innymi w Bellatorze, gdzie 2 lata temu stoczył ostatni pojedynek. Jeszcze kilka miesięcy temu Bender pracował na siłowni UFC w Los Angeles. Dziennikarz Alex Behunin wykonał też screeny wpisów Adama Sedlacka (prezes siłowni UFC), który oświadczył, iż nie współpracują już ze wspomnianym zawodnikiem, oraz screen z komentarzem Dany White’a:

Dla jasności, Branodnon nie pracuje już w siłowni UFC. Nasze drogi rozeszły się 75 dni temu. Jego obecne nieobliczalne zachowanie jest przykre i nie okazuje szacunku – napisał CEO siłowni, Adam Sedlack.

P***DOL SIĘ, je*any kawałku g*wna. Idę po ciebie, p***dolony ĆPUNIE. Grozić mojej 16 letniej córce????? – odpisał na jeden z komentarzy fightera prezydent UFC/

Według najnowszych informacji Brandon Bender został aresztowany za domniemane groźby skierowane do córki Dany White’a. Na jego korzyść na pewno nie przemawia też fakt, iż w bio na Instagramie miał wpisane między innymi “Je*ać całe UFC!“.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO