(VIDEO) FENOMENALNE obrony Wojciecha Szczęsnego! Bramkarz broni rzut karny!

Opublikowane 26 listopada 2022, 16:04
przez Jakub Hryniewicz
0
0

Cóż za emocje w waśnie trwającym meczu Polska-Arabia Saudyjska! “Biało-Czerwoni” prowadzą w tym spotkaniu, a wynik uratował Wojciech Szczęsny!

Polacy w złym stylu rozpoczęli mundial, remisując z Meksykiem. To spotkanie było nie tylko bezbramkowe, lecz także bez stylowe. Arabowie z kolei zaskoczyli wszystkich i pokonali Argentynę 2:1, zajmując pierwsze miejsce w grupie C.

Wojciech Szczęsny broni karnego!

Polacy wyszli na prowadzenie 1:0 w 39. minucie za sprawą bramki Piotra Zielińskiego. Kilka minut później sędzia dopatrzył się faulu w polu karnym i po obejrzeniu powtórki w systemie VAR podyktował rzut karny!

Do piłki podszedł Al Dawasari. Strzelił w prawy róg bramki Wojciecha Szczęsnego, który wybronił piłkę! Obronił także dobitkę, przerzucając piłkę nad bramką!

Obstaw mecz Polaków na żywo!

Mecz reprezentacji Polski, jak i inne gry mistrzostw świata, obstawisz u bukmachera eFortuna.pl!Na start przygotowano specjalny BONUSZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.