Czwartek, 18 Lipca, 2024

(VIDEO) Jeden cios i Adrian Cios na deskach! Został zmasakrowany w 13 sekund!

Opublikowane 26 listopada 2022, 20:47
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Za nami pierwszy pojedynek otwierający kartę walk gali Prime Show MMA 4, podczas której dojdzie do wielu emocjonujących zestawień.

Galę w Szczecinie rozpoczęło starcie pomiędzy Adrianem Ciosem i Aleksandrem Muzheiko znanym jako “Sasha”. Dla pierwszego z freak fighterów było to 5 pojedynek w życiu. Wychodził on do klatki z bilansem 4 porażek i jednego zwycięstwa.

Muzheiko natomiast wszedł do klatki po raz drugi. Swój debiut stoczył na gali FAME i zmierzył się z “Krychą UFC”. O wyniki decydowali sędziowie, którzy byli niejednogłośni, a werdykt trafił na konto bardziej doświadczonego Krystiana Wilczaka.

Już dzisiaj na kibiców czekają takie pojedynki jak walka “Don Kasjo” z “Popkiem”, czy pojedynek Adama Oknińskiego, który zmierzy się z Arturem Sowińskim. Początkowo jego rywalem miał być Norman Parke, jednak zrezygnował z udziału kilka dni przed galą.

RELACJA

Runda 1

Sasha natychmiast ruszył z front kickiem! Cios ląduje na macie, Muzheiko zasypał go uderzeniami i sędzia skończył walkę po kilkunastu sekundach!

Oficjalny wynik: Aleksandr „Sasha” Muzheiko wygrywa przez TKO w 1. rundzie!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments