Czwartek, 18 Lipca, 2024

(VIDEO) Olejnik wygrywa pierwszą walkę w życiu! Został wygwizdany przez kibiców!

Opublikowane 26 listopada 2022, 22:40
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Za nami kolejny pojedynek gali Prime Show MMA 4. Tym razem było to starcie dwóch zawodników, którzy do klatki weszli, mając na koncie same porażki.

Ponownie w akcji mogliśmy zobaczyć Tomasza Olejnika, który stoczył swoją czwartą walkę. W poprzednich trzech pojedynkach odniósł szybkie porażki przed czasem. Najpierw przegrał z Malczyńskim, następnie z “Hejterem”, a w ostatnim starciu z “Vandalem”.

Rywalem Olejnika był Patryk Śliwa, czyli “Robalini”. On natomiast stoczył trzeci pojedynek. W dwóch poprzednich również odniósł porażki przed czasem. W debiucie zmierzył się z “BodyChristem” i przegrał w 12 sekund. Zaraz po pierwszym kopnięciu doznał kontuzji ręki, a rywal to wykorzystał i zasypał go ciosami.

W drugiej walce został poddany przez Michała Gorzelańczyka. “Bagieta” poddał “Robaliniego” w drugiej odsłonie, jednak ten twierdzi, że gdyby nie problemy z kondycją, to bez problemu rozprawiłby się z Gorzelańczykiem.

RELACJA

RUNDA 1

Olejnik ruszył do przodu, “Robalini” szukał sprowadzenia. Szczecinianin próbował gilotyny, Śliwa dał się przewrócić, a Olejnik zasypuje go ciosami w dosiadzie. I koniec, Tomasz Olejnik w końcu wygrywa!

Oficjalny wynik: Tomasz Olejnik wygrywa przez TKO w 1. rundzie!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments