Piątek, 19 Lipca, 2024

Wrzosek uderza w zawodnika Prime MMA! “Ale wstyd, typ się zwinął w kulkę i siema. Takim zawodnikom nie powinno się dawać walk”

Fot. YouTube
Opublikowane 27 listopada 2022, 12:15
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Marcin Wrzosek zabrał głos po gali Prime Show MMA 4 i wypowiedział się na temat najkrótszego pojedynku, jaki zobaczyliśmy podczas wczorajszego eventu.

Za nami kolejne freakowe wydarzenie, które tym razem odbyło się w Szczecinie. Na czwartej edycji Prime MMA mogliśmy zobaczyć m.in. starcie pomiędzy “Don Kasjo” i “Popkiem”, pojedynek Adama Soroko ze “Stiflerem”, czy walkę Adama Oknińskiego z byłym mistrzem KSW Arturem Sowińskim.

Marcin Wrzosek uderza w zawodnika Prime Show MMA

Galę otworzyła walka Adriana Ciosa z Aleksandrem Muzheiko. Występ pierwszego z freak fighterów pozostawił wiele do życzenia. Kibice spodziewali się, że zaprezentuje w klatce nieco więcej. “Sasha” od razu po rozpoczęciu starcia wbiegł w rywala i gdy wylądowali na deskach, zasypał go gradem ciosów.

Adrian Cios nie postawił nawet żadnego oporu. Nie wyprowadził ani jednego ciosu, tylko zasłonił się przed ciosami rywala i tak wyczekał, aż sędzia przerwie walkę, która trwała 13 sekund. Dla Ciosa była to już 4 porażka w 5 pojedynkach.

Występ Ciosa skomentował były mistrz KSW i zawodnik FAME Marcin Wrzosek, który na swoim Twitterze stwierdził, że tacy freak fighterzy jak Adrian nie powinni dostawać więcej żadnych walk:

– Takim zawodnikom jak Adrian Czips nie powinno się dawać walk. Ale wstyd, typ się zwinął w kulkę i siema.

Sprawdź wywiady po Prime Show MMA 4:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments