Piątek, 19 Lipca, 2024

Mariusz Pudzianowski odpowiada na wyzwanie Don Kasjo! “Ja chcę się sprawdzić w…”

Fot. YouTube
Opublikowane 28 listopada 2022, 10:45
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Mariusz Pudzianowski za pośrednictwem social mediów odpowiedział na słowa Kasjusza Życińskiego, który nie ukrywa, że chciałby zmierzyć się z byłym strongmanem.

17 grudnia do klatki powróci “Pudzian”, aby w main evencie gali KSW 77 zmierzyć się z Mamedem Khalidovem. Zawodnik ma już za sobą wiele głośnych pojedynków, a w ostatnim starciu ciężko znokautował Michała Materlę. Nie ma jednak wątpliwości, że zestawienie z byłym mistrzem kategorii średniej i półciężkiej to największa walka w życiu Pudzianowskiego.

Pudzianowski odpowiada freak fighterowi

Co ciekawe, po ostatniej gali Prime Show MMA 4 freak fighter Kasjusz Życiński znany jako “Don Kasjo” stwierdził, że w kolejnym starciu chce zmierzyć się ze zwycięzcą pojedynku Pudzianowski vs Khalidov. W rozmowie z TVreklama zapytany o to, z kim chciałby zawalczyć, przyznał:

– Z Mariuszem. Czy z wygranym Mariusz vs Mamed. Ale to tak wiesz, jeżeli dadzą szansę, by chcieli. Ja bym chciał sprawdzić się z Mariuszem. Jak tego Materlę znokautował, tym jednym, to bym poszedł na otwartą bitkę w tych małych rękawicach.

– Jeżeli Kawulski lub Lewandowski byliby chętni na taką bitkę, to ja czysto sportowo, bez żadnych ataków, z szacuneczkiem jak to Soroko mówi. Poszedłbym na taką otwartą wojnę z Mariuszem Pudzianowskim. Myślę, że o jeny… Takie emocje bym czuł. A ja lubię emocję. Lubię stąpać po krawędzi.

Na te słowa Mariusz Pudzianowski odpowiedział w jednym z komentarzy. Sam postawił Kasjuszowi ciekawe warunki. Zaproponował np. konkurencje siłowe, MMA w samych owijkach czy zapasy. Jak przyznaje, nie potrafi boksować, ale stoczy z freak fighterem pojedynek w tej formule, jeśli “Don Kasjo” pokona go w spacerze farmera.

Możemy być więc pewni, że do bokserskiej walki Pudzianowski vs Życiński nigdy nie dojdzie. Poniżej znajdziesz cały komentarz Pudzianowskiego:

– Nieeeee!!! Ja chce sprawdzić się w wyciskaniu sztangi. Nie!? Ok przysiad ?? Nie!! Ok na barki sztanga ??? Nie!! Ok przerzucanie opony lub kule. Tez nie hymm. Mma bez rękawic tylko owijki ???? Tez nieeee!!! Ok to zapasy same !!!!!!!!! Mniej boli wtedy. Ok jak wygra ze mną w spacerze farmera – walizki 100 kg na odległość. Będę boksował, choć nie umiem boksować

– Ps: nie znam osobiście chłopaka!!! Nie oceniam nikogo!!! Nie obrażam szanuje każdego człowieka po prostu.

Źródło: Facebook

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO