Piątek, 12 Lipca, 2024

Marcin Najman ruga młodego Murańskiego! “Tumanie je**ny! Ubiję twojego starego, a następnie…”

Źródło: screenshot YouTube
fot. YouTube
Opublikowane 29 listopada 2022, 11:30
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Na wczorajszym programie “Rundki” przed galą High League 5 w studio gościli Alberto, “Don Diego” oraz Mateusz Murański. Ten ostatni otrzymał wyjątkowy telefon od niejakiego “Marcina z Częstochowy”.

Telefonującym oczywiście był nie kto inny, jak Marcin Najman. Były pięściarz, który od kilku lat toczy walki freakowe miał jeszcze w tym roku kalendarzowym spotkać się z ojcem młodego “Murana”, Jackiem Murańskim. Jeden z najbardziej kontrowersyjnych osobników w świecie freak fightów doznał niedawno zakażenia w nodze, przez co po FAME 16 wylądował w szpitalu.

W międzyczasie zaczęto mówić o ewentualnym zestawieniu Najmana z Mateuszem Murańskim. W październiku “El Testosteron” pojawił się na WOTORE 6, gdzie miał przejechać się po debiutującym Pawle Jóźwiaku, jednak prezes Fight Exclusive Night w zaledwie kilkanaście sekund poradził sobie z byłym pięściarzem.

Marcin Najman ruga “Murana”!

Tuż po pierwszej konferencji zapowiadającej High League 5, gdzie Mateusz Murański spotka się z Pawłem Bombą, “Muran” mówił o tym, że to nie ze “Scarfacem” miał zmierzyć się 10 grudnia. Jego planowanym oponentem był Najman, który jednak miał się przestraszyć i wycofać.

“El Testosteron” dzwoniąc na rundki odniósł się do tej wypowiedzi. Telefon od byłego pięściarza mocno rozbawił młodego “Murana”, co od razu uruchomiło Najmana.

Słyszę jakieś rżenie jakiegoś przygłupa. Słuchajcie ja tylko na dwa słowa… bo nie oglądam tego programu, ale dostałem informacje, że jest tam ten przygłup ten młody Murański. Posłuchaj ty k**wa przygłupie! To nie ja, dlaczego ty, k**wa, kłamiesz publicznie i mówisz, że to ja się ciebie wystraszyłem, albo zrezygnowałem z walki z tobą? To właściciele federacji stwierdzili, ty tumanie je**ny, że mam się bić z twoim jeszcze bardziej przygłupim ojcem!

Marcin Najman po raz kolejny w swojej karierze podkreślił, iż zniszczy swojego rywala, który ma ujemny rekord w walkach freakowych. Były pięściarz podkreślił, że nie jest zadowolony z ostatniego występu, ale w starcu ze starym “Muranem” będzie górą… a następnie pokona Mateusza.

– Twój przygłupi ojciec musi się najpierw pozbierać po kolejnym wp***dolu, bo jak wiesz walczył trzy razy i trzy razy dostał wp***dol! Czwarty raz też go dostanie. Ja nie jestem dumny ze swojej ostatniej walki wręcz przeciwnie – wstydzę się jej. Ale twojego starego ubije na kwaśne jabłko, a następnie ciebie przygłupie jeden! I nie kłam następnym razem, ty k**wo je**na!

Kursy bukmacherskie na galę HIGH League 5

Galę HIGH League 5 obstawić można tylko i wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start dla nowych użytkowników przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli pierwszy kupon będzie zwycięski gracz otrzymuje pełną wygraną, jeżeli zaś przegra – Fortuna zwraca wkład, maksymalnie do 600 zł na konto. Na kupon można dodać jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie okaże się nietrafione, zwrot postawionej kwoty wraca i można wykorzystać je na dalszą grę.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO