Czwartek, 18 Lipca, 2024

Trener Okniński ma kolejnego rywala dla Murańskiego: “Idzie po ciebie Mateuszku”

Fot. YouTube
Opublikowane 29 listopada 2022, 15:33
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Trener Mirosław Okniński ma kolejnego rywala dla Mateusza Murańskiego. Nie jest to pierwszy raz, kiedy słyszymy o takim zestawieniu.

Młody “Muran” już niedługo stanie do swojej 9 walki w życiu. Ma za sobą pojedynki w MMA oraz dwa starcia w boksie. Łącznie wygrywał 4 razy i poniósł 4 porażki. Pokonał m.in. “Epic Cheat Meala”, “Warszawskiego Dresika”, “Mielonidasa” oraz Alana Kwiecińskiego.

Już 10 grudnia stanie do kolejnego pojedynku. Tym razem na gali High League 5 zmierzy się z Pawłem Bombą. Lista jego potencjalnych rywali jest jednak bardzo długa i znajduje się na niej m.in. “Popek”, o czym wspomniał w ostatnim wywiadzie dla fansportu.pl:

Trener Okniński ma kolejnego rywala dla Murańskiego

Teraz Mirosław Okniński znalazł kolejnego przeciwnika dla Murańskiego. Zaproponował, by jego syna Adam stoczył pojedynek z freak fighterem. Co ciekawe, już wcześniej doszło do ich konfrontacji po wygranym pojedynku “Murana” na gali FEN.

Adam nie podał ręki Mateuszowi, po czym w wywiadzie dla mma.pl tak wypowiedział się na temat Murańskich:

– To nie są żadni sportowcy, za co ja mam ich szanować? Za to, że robią gównoburzę w Internecie. Równie dobrze my możemy robić sportowcy i będziemy napierdalać takich leszczy, jak będą przechodzić. Nie będzie ochrony, to w pizdę dostaną i tak to się skończy.

Teraz Mirosław na swoich social mediach zaproponował starcie Adama z Murańskim. Po debiucie w Prime Show MMA, dla “Młodego łowcy skór” byłaby to druga w życiu freakowa walka:

– Ciekawe czy dojdzie do walki Okniński vs Murański – napisał na Facebooku, po czym dodał – Adam idzie po Ciebie Mateuszku.

Źródło: Facebook

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO