Piątek, 12 Lipca, 2024

(VIDEO) Mateusz Murański obawia się Pawła Bomby? “Przygotowuję się jak do mistrza świata. To nie jest ulica…”

Źródło: screenshot YouTube/Instagram
fot. YouTube/Instagram
Opublikowane 29 listopada 2022, 14:27
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Za kilkanaście dni odbędzie się ostatni w tym roku event ze świata freak fightów – HIGH League 5. W jednej z walk Mateusz Murański spotka się z Pawłem Bombą.

Na gali 10 grudnia dojdzie między innymi do pojedynku niepokonanego w walkach na gołe pięści “Don Diego” z olimpijczykiem i zawodnikiem KSW Damianem Janikowskim. Oprócz tego wystąpi wypożyczony z Fame MMA Mateusz Murański. Jego rywalem będzie Paweł Bomba, który dotychczas stoczył dwie walki i żadna z nich nie wyszła poza pierwszą rundę.

Młody “Muran” obawia się “Scarface’a”?

Na wczorajszym programie “Rundki” w studio gościli Mateusz “Don Diego” Kubiszyn, raper Alberto oraz Mateusz Murański. Drugi z gości, który trenuje na co dzień tam, gdzie oponent młodego “Murana”, czyli w Warszawskim Centrum Atletyki, powiedział w pewnym momencie, że jeśli starcie wyjdzie poza pierwszą odsłonę, to Mateusz może mieć problemy.

Zapytany w wywiadzie przez naszą redakcyjną koleżankę na kanale Fansportu TV o przygotowanie kondycyjne i szanse w kolejnych odsłonach, Murański nie chciał uchylić nawet rąbka tajemnicy. Jego przygotowania wskazują jednak na to, że nie ignoruje totalnie swojego rywala.

– Słuchaj… poczekaj do 10 grudnia. Poczekajcie wszyscy, kochani moi. Nie chcę tutaj wychodzić przed szereg, bo jakby, to jest walka, to nie jest ulica, gdzie takie sprawy załatwia się jednym strzałem. Ja się przygotowuję jak do mistrza świata, tyle.

Z wypowiedzi młodego “Murana” można wyczytać, że nie podszedł on całkiem na poważnie do swojej ostatniej przegranej walki na Fame MMA 15. Tam Arkadiusz Tańcula poddał go duszeniem zza pleców w trzeciej odsłonie, co jednak na pewno nie będzie miało miejsca na High League 5. Pojedynek Murański vs. Bomba odbędzie się na zasadach K-1.

– Nie obawiam się go wcale. Przygotowuje się do niego jak do mistrza świata, jak do każdego innego zawodnika. Do walki rewanżowej z Tańculą nie przygotowywałem się wcale i odbiło mi się to czkawką. Nie pokazaliśmy tam nic. Dwie rundy sobie chodziliśmy, a w trzeciej ja zaryzykowałem obaleniem, no i zostałem uduszony… Zostałem uduszony w ten sam sposób, jak Robert Pasut kilkukrotnie dusił mojego tatę, który nie odklepał.

Kursy bukmacherskie na galę HIGH League 5

Galę HIGH League 5 obstawić można tylko i wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start dla nowych użytkowników przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli pierwszy kupon będzie zwycięski gracz otrzymuje pełną wygraną, jeżeli zaś przegra – Fortuna zwraca wkład, maksymalnie do 600 zł na konto. Na kupon można dodać jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie okaże się nietrafione, zwrot postawionej kwoty wraca i można wykorzystać je na dalszą grę.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO