Czwartek, 18 Lipca, 2024

(VIDEO) Mateusz Murański ostro o świecie freak fightów! “Same szczury dookoła. ICH trzech cenię i szanuję”

Źródło: screenshot YouTube
fot. YouTube
Opublikowane 29 listopada 2022, 15:29
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Mateusz Murański 10 grudnia zaliczy występ w kolejnej freak fightowej organizacji. Na gali HIGH League 5, która odbędzie się w łódzkiej Atlas Arenie spotka się z Pawłem Bombą.

W karcie walk wydarzenia znalazło się miejsce zarówno dla postaci znanych z wcześniejszych występów we freak fightach, jak i debiutantów. Pojawi się weteran sportów walki Vaso Bakocević, który zmierzy się w K-1 z Dawidem Załęckim, czy uznawany za jednego z najlepszych freaków Paweł “Tybori” Tyburski.

Jedną z głównych walk HIGH League 5 będzie starcie uznawane przez wielu za missmatch. Mateusz Murański w K-1 spotka się z Pawłem Bombą, nad którym ma ogromną przewagę. Młody “Muran” stoczył już 9. pojedynków z lepszym lub gorszym skutkiem, zaś “Scarface” walczył dwukrotnie. Co więcej, oba starcia przegrywał już w pierwszych odsłonach.

Mateusz Murański o świecie freak fightów

Po wczorajszym programie “Rundki” młody “Muran” zapowiedział w rozmowie z kanałem Fansportu TV, że oczywiście znokautuje swojego najbliższego oponenta. Co więcej, ma zamiar zrobić to o wiele brutalniej, niż wcześniej “Tarzan” i “Ferrari”. Po jego uderzeniach Bomba ma nie być w stanie wstać “przez kilka minut“.

Murański zapowiedział też, że na najbliższej konferencji prasowej przed High League 5 będzie “bardzo ciekawie” i to co się wydarzy, może “przerosnąć wiele osób“. Dopytany o ewentualną pomoc Roberta Pasuta, “Muran” nic nie zdradził, ale przyznał, że jest jedną z niewielu osób, które można zaliczyć do wąskiego grona “porządniejszych” ludzi w świecie freaków.

– Tak oczywiście kumplujemy się lubimy się bardzo się, bardzo się lubimy. Robert to jest… tak naprawdę w tym świecie freak fightów są same szczury, tak naprawdę, dookoła. A Robert Pasut, Amadeusz “Ferrari” i Denis Załęcki to trzech gości, których lubię, cenię i szanuję.

O bliższej znajomości “Sutonatora” i “Murana” wiadomo już od jakiegoś czasu. “Ferrariego” Mateusz wspierał po słynnym ataku sprzed kilku miesięcy. Z toruńskim “Bad Boyem” zaś długo wypowiadają się pochlebnie na swój temat, a łączy ich wspólny wróg – Alan Kwieciński.

Kursy bukmacherskie na galę HIGH League 5

Galę HIGH League 5 obstawić można tylko i wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start dla nowych użytkowników przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli pierwszy kupon będzie zwycięski gracz otrzymuje pełną wygraną, jeżeli zaś przegra – Fortuna zwraca wkład, maksymalnie do 600 zł na konto. Na kupon można dodać jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie okaże się nietrafione, zwrot postawionej kwoty wraca i można wykorzystać je na dalszą grę.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO