Czwartek, 18 Lipca, 2024

(VIDEO) Murański zaskakująco o Szpilce! “Jest przykładem, że szklana szczęka istnieje. Wkurza mnie jego wbijanie szpilek w Denisa”

Fot. YouTube
Opublikowane 29 listopada 2022, 12:06
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Za nami Rundki przed galą High League 5, w których udział wziął Mateusz Murański. Freak fighter odniósł się do tematu szklanej szczęki u Artura Szpilki.

Już 10 grudnia odbędzie się piąta edycja freakowej gali High League. Do klatki powróci m.in. młody “Muran”, który stoczy swój 9 pojedynek. Tym razem zmierzy się z Pawłem Bombą znanym jako “Scarface”. Wielu kibiców uważa starcie za missmatch, gdyż drugi z zawodników nie odniósł jeszcze żadnego zwycięstwa i zanotował dwie błyskawiczne porażki przez ciężki nokaut w pierwszej odsłonie.

Mateusz Murański uderza w Artura Szpilkę

Podczas Rundek poruszony został nie tylko temat nadchodzącej walki, czy aktualnych konfliktów, ale również wytrzymałości, z której słynie Mateusz Murański i z którą według wielu ma duży problem Artur Szpilka.

O tak zwanej szklanej szczęce głośno mówił ostatnio m.in. trener Mirosław Okniński, który próbował wejść byłemu pięściarzowi do głowy przed walką z Denisem Załęckim, do której doszło podczas High League 4.

W pewnym momencie prowadzący rozmowę Mateusz Kaniowski nawiązał do słów Szpilki, który miał stwierdzić, że coś takiego jak szklana szczęka nie istnieje. Na te słowa szybko odpowiedział Murański, który rzucił – Istnieje, jest tego najlepszym przykładem Artur Szpilka.

Zapytany dlaczego wbił szpilkę w byłego pięściarza, odparł – Czemu szpilkę? Mówię prawdę. Albo się z tym rodzisz, albo się z tym nie rodzisz. Albo się rodzisz z pierdolnięciem, tego nie wyćwiczysz. Albo się rodzisz z nokautującym pierdolnięciem, albo nie. Albo się rodzisz ze szklaną szczęką, albo ze szczęką z tytanu, tyle.

Następnie freak fighter odniósł się do wspomnianego wcześniej starcia z Denisem. Jest on przekonany, że gdyby nie kontuzja Załęckiego, to ten znokautowałby byłego pięściarza:

– Nie chcę spekulować, co by było, gdyby. Wiem jedno i mnie wkurza takie gadanie Szpilki odnośnie Denisa, że tam różnego rodzaju szpileczki wbijał w Denisa. Ja jestem przekonany, przekonany, że jeśli ta walka by potrwała jeszcze z 15 sekund, Szpilka by poszedł spać. (…) Jeszcze jedna szarża jakby go przycisnął pod tą klatką, to by był ciężki nokaut.

Źródło: YouTube

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO