Czwartek, 18 Lipca, 2024

“Don Diego” przetestuje linie lotnicze Janikowskiego? “Realnie oceniam swoje umiejętności, aczkolwiek…” (VIDEO)

Źródło: screenshot YouTube
fot. YouTube
Opublikowane 30 listopada 2022, 17:51
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

W sobotę 10 grudnia Mateusza Kubiszyna czeka kolejny duży sprawdzian. Na gali High League 5 zmierzy się on z o wiele bardziej doświadczonym Damianem Janikowskim.

Popularny „Don Diego” ma już za sobą debiut w High League. Przed kilkoma miesiącami pokonał on jednogłośną decyzją sędziów Denisa Załęckiego, po naprawdę wyrównanej walce. Mateusz Kubiszyn wrócił jeszcze do swojej macierzystej organizacji, GROMDY, gdzie po wyczerpującym boju udało mu się rozbić Vasyla Halycha.

Jego rywala, Damiana Janikowskiego, nie trzeba przedstawiać w zasadzie nikomu. Zawodnik KSW i brązowy medalista igrzysk olimpijskich w zapasach z Londynu ma dużo większe doświadczenie w klatce i oczywiście nie można zapominać o umiejętnościach w jego bazowej dyscyplinie. Kubiszyn to jednak typowy stójkowicz z sukcesami na arenie międzynarodowej. Zwiastuje to kapitalny pojedynek różnych stylów!

Mateusz Kubiszyn przetestuje “linie lotnicze Damiana Janikowskiego”?

Jak zdradził w rozmowie z Fansportu TV, “Don Diego” do starcia z Damianem przygotowuje się pod okiem Andrzeja Kościelskiego i innych trenerów w klubie Ankos MMA Poznań. Jak sam to określił, jest to jego zdaniem “najlepszy klub w Polsce i Europie.

Fighterzy umówili się też na samą stójkę w pierwszej minucie ich pojedynku na High League 5. Później można się spodziewać, że Janikowski będzie chciał zabrać Kubiszyna w powietrze, co oglądaliśmy już niejednokrotnie w KSW. “Don Diego” nie ma zamiaru samemu pchać się w zapasy, gdyż wie jak to się może skończyć.

Nie, nie, raczej to nie będzie miało racji bytu! No najzwyczajniej w świecie po prostu, nawet gdybym próbował, to Damian wtedy pewnie pokazałby mi swoje linie lotnicze…!

Jak podkreślił, nie ma zamiaru zachowywać się, jakby zaliczył nie wiadomo jaki progres w kwestii grapplingu. Szczerze ocenił swoje umiejętności, ale dodał też, że wyjdzie do Damiana Janikowskiego bez większego strachu.

– Nie, ja realnie oceniam swoje umiejętności. Aczkolwiek czuję się coraz bardziej przygotowany, czuję się coraz pewniej w parterze, ogólnie w MMA. Także nie obawiam się, wchodzę jak po swoje.

Kursy bukmacherskie na galę HIGH League 5

Galę HIGH League 5 obstawić można tylko i wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start dla nowych użytkowników przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli pierwszy kupon będzie zwycięski gracz otrzymuje pełną wygraną, jeżeli zaś przegra – Fortuna zwraca wkład, maksymalnie do 600 zł na konto. Na kupon można dodać jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie okaże się nietrafione, zwrot postawionej kwoty wraca i można wykorzystać je na dalszą grę.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO