Czwartek, 18 Lipca, 2024

Mirosław Okniński typuje walkę Pudzianowski vs. Mamed! Powołuje się… na freak fight!

Źródło: screenshot YouTube
fot. YouTube
Opublikowane 30 listopada 2022, 16:31
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Już 17 grudnia odbędzie się gala XTB KSW 77, na którym dojdzie do jednej z największych walk w historii polskiego MMA. Mariusz Pudzianowski zmierzy się z Mamedem Khalidovem.

-> Obstaw galę XTB KSW 77 bez ryzyka!

Środowisko MMA ma naprawdę spory problem z wytypowaniem walki, do której dojdzie na gali KSW 77. Większość wskazuje nieznaczną przewagę Mameda, jednak wszyscy są świadomi tego, że Pudzianowski potrafi zaskoczyć i może skończyć się jak walka z Materlą.

Swój typ podało już wiele osób, jak Damian Janikowski, czy dawny rywal Mariusza Pudzianowskiego, Szymon Kołecki. Głos postanowił zabrać też pierwszy trener MMA “Pudziana”, Mirosław Okniński. Ich współpraca nie trwała zbyt długo – panowie w burzliwych relacjach rozeszli się po pierwszej zawodowej porażce byłego strongmana z byłym mistrzem UFC, Timem Sylvią.

Mirosław Okniński typuje walkę Khalidov vs. Pudzianowski!

Założyciel i główny szkoleniowiec w Akademii Sportów Walki Wilanów w ubiegły weekend po raz kolejny pojawił się na freakowej gali Prime Show MMA 4, gdzie walczyło kilkoro jego podopiecznych. Jednym z nich był jego syn, Adam Okniński.

Początkowo “Młody Łowca Skór” miał zmierzyć się z Normanem Parke, jednak Irlandczyk po raz kolejny w nadwiślańskiej karierze namieszał i… wycofał się z walki na 48 godzin przed galą. Jego miejsce zajął były mistrz KSW, Artur Sowiński, który z łatwością poradził sobie z cięższym o 30 kilogramów Oknińskim i pokonał go jednogłośną decyzją sędziów.

Trener Mirek, który był w narożniku syna, zobaczył w tym pojedynku coś jeszcze. Mianowicie sposób w jaki Mamed Khalidov może pokonać Mariusza Pudzianowskiego na XTB KSW 77.

– Czy lżejszy Mamed wygra z Pudzianem? Walka Kornik vs Adam Okninski może być odpowiedzią – napisał szkoleniowiec, dodając też zdjęcie sprzed lat, gdy Pudzianowski wciąż był członkiem Akademii Sportów Walki Wilanów.

Obstaw walkę Khalidov vs. Pudzianowski w Fortunie

Wszystkie gale KSW możesz obstawić u bukmachera eFortuna.pl! Dodatkowo dla nowych użytkowników na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, a jeśli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli typerskie przeczucie Cię zawiedzie, otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO